Czwartek
20.12.2018
nr 354 (4890 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: lufa blaser r93

Autor: Włodas  godzina: 06:11
Wyłącznie producent, lub koncesjonowany rusznikarz z prawem do wykonywania broni, czy jakoś tak to się nazywa. I taki dokument do KWP

Autor: Marek Biały  godzina: 06:41
Zawsze można rozwiercić .... Jeeeeeeeeezuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: JanMaz  godzina: 09:00
Jeśli chcesz dokupić drugą lufę to będzie to następna sztuka (jednostka) broni. Jeśli kupuje się broń plus 2 lufy wtedy jedna jednostka z wymiennymi lufami. Tak jest KWP Bydgoszcz. Najlepiej dowiedz się u źródła w "swojej" KWP.

Autor: Przemek_W  godzina: 10:58
Potrzebna Ci będzie Promesa wyrobiona w KWP - z promesą do sklepu, oni resztę za Ciebie załatwiają. Z promesą przesyłają trzy kulki dla KWP. KWP przypisuje Ci kolejną jednostkę i wsio/.

Autor: Mati89  godzina: 12:45
Żaden rusznikarz, żadne prawo do wykonywanie broni. Tak można postępować w przypadku broni klasycznej. R93 ma konstrukcję modułową. Kolega ma po prostu wymienne lufy które wymienia się samodzielnie w max 2-3 minuty kluczykiem dołączonym do broni. Przy odpowiedniej wprawie jest to wręcz błyskawiczne. W przypadku chęci zmiany- wystarczy dokupić u producenta (lub pośrednika) drugą lufę. Każda lufa ma swój numer seryjny- procedura w KWP dokładnie taka jak przy kupnie nowej jednostki. czyli najpierw promesa i zakup w sklepie. Po zakupie z dowodem zakupu rejestracja w WPA, a w książeczce lufa będzie zapisana jako dodatkowa sztuka broni palnej (lufa) Po dokupieniu lufy będzie miał kolega dwa kalibry i możliwość samodzielnej zmiany kalibru w 2-3 minuty.

Autor: Ryszard  godzina: 21:56
Faktem jest szybka wymiana/zamiana przez użytkownika, jednak jest pewien problem - dostępność. Od jakiegoś czasy ani R93, ani lufy do niego nie są produkowane. Może gdzieś w sklepach ( głownie w DE) można dostać.