Wtorek
25.12.2018
nr 359 (4895 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Browning bar mk3 - zacina się.

Autor: witek  godzina: 10:44
Zbycho - o jakim kalibrze piszesz ?? "Geco (TM) używałem i nie byłem zadowolony. Była bardzo celna wprawdzie ale dziki strzelone na komorę ganiałem żywe po polu. Daleko wprawdzie nie uciekały już, ale po takich strzałach powinny być" zabite na śmierć". od 5 lat twierdze TO SAMO - super celna i nic więcej (7x64) potwierdza to powiedzenie "kto strzela GECO szuka daleko" nie bardzo daleko - ale szuka Koledzy używaja Geco plus i sobie chwalą - weź takiego zwierza po GECO + na uzytek własny i będize to pierwszy i ostatni ze względu na kogelmogel w środku

Autor: nacomito  godzina: 11:42
Dzień świąteczny, to nie powinien się człek denerwować! Ale.... jak się czyta takie mundrości - " po Geco TM gania się żywe dziki po polu" a " po Geco + ... kogelmogel w środku", to ciśnienie się podnosi! Czy wy Panowie na pewno wiecie z czego strzelacie ?!

Autor: D@N  godzina: 16:34
Mi najbardziej podoba się:, "... Cofa się do tyłu... ". A gdzie ma się cofać, do przodu?

Autor: Ryszard  godzina: 17:56
Może Zbycho ładuje naboje 7x64 do komory 3006 ? Może to i głupie pytanie, ale nigdzie nie znalazłem informacji ze BAR MK3 występuje w kalibrze 7x64.

Autor: Zbycho  godzina: 18:53
Ad .Ryszard - mówią ,że nie ma głupich pytań.Podobno są tylko głupie odpowiedzi. Słabo widocznie szukałeś. Mój naprawdę występuje w kalibrze o którym piszę. Nie znam się na automatach bo to mój pierwszy, ale na litość boską wiem jaki ma kaliber. Taki chciałem i takiego szukałem ,aż znalazłem. I wiem,że w sklepie był a może nawet dalej jest drugi w tym samym kalibrze czyli 7x64. Ad.nacomito - weź może sobie łyk ziółek na uspokojenie co by się nie denerwować przy święcie. Jeszcze niestrawności dostaniesz i na Ci to. Opinii o Geco TM w kalibrze nie zmienię bo z takiej strzelałem i już nie strzelam,a nie strzelam bo było tak jak piszę i wiem o czym piszę i z czego strzelałem. Geco plus nie znam bo nie strzelałem więc tylko do części "mundrości" tu wygłoszonych mogę się przyznać po stokroć.

Autor: Zbycho  godzina: 19:04
Ad.Ryszard http://www.puchacz.net/polautomat-kulowy-browning-bar-zenith-wood-hc-p-1717.html Nie jest to reklama sklepu.

Autor: Martes  godzina: 22:39
Tak lepiej (www.puchacz.net/polautomat-kulowy-browning-bar-zenith-wood-hc-p-1717.html)