Poniedziałek
21.01.2019
nr 021 (4922 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Róg sygnałówka myśliwska  (NOWY TEMAT)

Autor: Leonsjo  godzina: 11:11
Witam. Proszę koleżanki i kolegów o informacje czy: RÓG MYŚLIWSKI NIEMIECKI PLESS HORN !! JAKOŚĆ !! Cena 299zł na Allegro. Jest oryginalny czy podróba??? Cena chyba za niska? Chciałbym się poradzić czy warto go kupić?

Autor: yogy  godzina: 12:43
Nowy pless markowy - Kuhl & Hoyer, czy już nieprodukowane Melton kosztują od około 700 zł wzwyż. Tylko to są już instrumenty wybitne. Taki za 299 zł to pewnie wyrób chiński, ale miałem kilka razy w rękach tego typu budżetowe instrumenty i w wielu przypadkach nie było żle;)

Autor: Leonsjo  godzina: 13:33
Yogy. Czyli podróba tak?? Czyli lepiej za stówę kupić jakąś sygnalowkę i na jedno wyjdzie? Możesz coś doradzić? W rozsądnych pieniądzach. Ja profesjonalne nie będę grał tylko tradycyjnie polowania.

Autor: wojtas28  godzina: 15:35
Witam, ja kupiłem z 5 lat temu Dozauera, model podstawowy, dobrałem sobie ustnik, jedyne co mnie na początku denerwowało, że szybko śniedzieje, z początku praktycznie co polowanie polerowałem pastą Solpol, potem stwierdziłem że będę to robić jedynie przed konkursami. Miałem okazję też grać na rogu Kuhn & Hoyer, różnica była i to znaczna, grało się o wiele lżej, brzmienie też lepsze, i co ciekawe, zauważalnie lżejszy od Dozauera. Meltony też mają znajomi, bardzo sobie chwalą, w moim kręgu większość ma jednak Dozauera i dajemy radę, DB.

Autor: Jerzy 030  godzina: 20:10
Kilka lat temu zakupilem dla kola w ktorym poluje, cena jeszcze w markach okolo 1000 zl.

Autor: Kniejówek  godzina: 22:57
Na nim nie pograsz w konkursach ale na zbiorówki spoko. Używałem kiedyś Roya Bensona, ale to chyba też China, ale nie był zły. Nie kupuj tylko polskiej blaszanki z plastikowym, żółtym ustnikiem, bo to profanacja ! Jak chcesz grać na poważnie to Kuhnl & Hoyer to minimum. Z tego co wiem, to bardzo wielu sygnalistów, zwłaszcza którzy grają w zespole, używa Dotzauer'a z rurkę stroikową, a o wentylach nie wspomnę. Ale to już naprawdę wysoka półka. Osobiście używam (-y) w kole Kunhl & Hoyera i jest super. Polecam :) DB ! P.S. Słyszałem ostatnio w Kuks jak czeski zespół sygnalistek grał na tzw. LESNICACH, rewelacja !!! Gdzie to kupić ? :)

Autor: Kniejówek  godzina: 22:59
A tak...zapomniałem o MELTONIE, to tez super instrument.