|
|
Czwartek
14.02.2019nr 045 (4946 ) ISSN 1734-6827 Myśliwskie akcesoria Temat: Pietta Chronos sztucer samopowtarzalny lub 1/2 automat (NOWY TEMAT) Autor: witek godzina: 18:03 italiańczyk, , lufa 57 cm, kal.3006 lub 308W. z szyną Battue, bardzo fajny miękki spust, składny, waga akceptowalna, w drewnie 2 dzielnym - choć samo drewo jakieś "plastikowe" z żelową stopką - wyglądł nieżle ktoś uzywał ? ma jakieś doświadczenie z tą pukawką ?? aaa cena też chyba nie najgorsza 4,2 k pln Autor: KOLUNIO godzina: 19:16 Drewno jest porządne,orzechowe i woskowane. Generalnie broń włoska jest dobrej jakości tak na 4+. Na niemieckich stronach wyczytałem pochlebne opinie o tym sztucerze, kup, poluj i ciesz się łowiectwem. Cena jest faktyczne atrakcyjna,a propos wyglądu to o niebo lepiej wygląda niż benelli argo,bynajmniej dla mnie. Autor: karlik godzina: 21:31 Miesiąc temu pytałem tu na forum o ten sztucer. Odzew był zerowy, bo broń dopiero od 2 lat w sprzedaży no i w dodatku.. włoska. U nas w sklepach z półautomatów właściwie tylko Browning, Winchester, trochę Merkla i czasem Benelli na zamówienie. Nowemu ciężko się przebić a półautomaty popularne u nas nie są. Cena Chronosa konkurencyjna, wygląda jak większość włoszek- składna i ładna! Przydałaby się jakaś fajna promocja (np 3.900 zł, czy np drugi magazynek gratis). Szkoda że nie wytwarzają go w 8-mce czy 9-tce, bo pewnie bym go już kupił. Z tego co widzę dobrze sprzedaje się w Rosji, w krajach b. Jugosławii. |