Poniedziałek
15.04.2019
nr 105 (5006 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Czy warto kupić PARD 007

Autor: tomeck  godzina: 03:42
W UK czy stanach też go nie produkują więc jakieś tam cła i vaty (+ inne opłaty) też musieli zapłacić a cena jednak sporo niższa. Ale ta hybryda z linku faktycznie ciekawa. Kiedy będzie dostępna?

Autor: tomeck  godzina: 04:08
BTW skoro ewoluujecie tak szybko to może jakiś program wymiany tych urządzeń na nowsze wprowadzicie bo ciężko za Wami nadążyć :-))

Autor: Marek Kleniewski  godzina: 05:46
Właśnie to "jakieś tam" robi dużą różnicę. Tu nie jest miejsce aby to omówić szczegółowo. W tej chwili organizujemy serwis na EU bo te firmy z UK nie radzą sobie. Nawet w Polsce są też sprzedawane wersje wyprodukowane na jesieni które różnią się od tych nowych. My staramy się mieć na stanie sprzęt z jak najnowszej produkcji. Od 1 kwietnia polityka PARD'a odnośnie dystrybucji w Polsce też uległa zmianie. Co do wymiany to robiliśmy upgrade starszych wersji do nowych , dodawaliśmy dodatkowe wzmocnienie matrycy itp ... Zawsze jak jakiś sprzęt trafi na serwis to w miarę możliwości staramy się go zaktualizować. Na celowniki hybrydowe trzeba będzie poczekać najdłużej. Myślę że przed sezonem uda się je wprowadzić na rynek. Pomysł zrodził się około rok temu . Urządzenie w zasadzie wymaga dopracowania oprogramowania. Jest to ciekawe rozwiązanie ponieważ łączy w sobie najlepsze cechy termowizji i noktowizji. Na nową nakładkę w krótszej wersji też trzeba będzie poczekać. W tej chwili trwają prace nad upakowaniem elektroniki. Jest to nasz pomysł i w teorii wyglądało to dobrze - a w praktyce się okaże :). Fabryka właśnie uruchamia nową maszynę do testów wytrzymałościowych co zapewne przyspieszy proces projektowania.