Poniedziałek
19.08.2019
nr 231 (5132 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: pastorał

Autor: MAK  godzina: 07:51
"Idąc ta drogą to uszyjmy sobie ubrania , zróbmy lunetę tylko po co ? są od tego lepsi z doświadczeniem" Panie marcineknun ! Brałeś pod uwagę iż listonosz miał szóstkę dzieci, a ty żadnego ? No cóż Kol. tsabinek marzenia i satysfakcja z własnych dokonań, to kwestia gustu. Pozdrawiam

Autor: marcineknun  godzina: 09:26
Mak Piszmy otwarcie ,że z powodu …..xyz nie kupię pastorału ,bo …..coś tam ale ,że lepszy z patyków w moim odczuciu nie ,ale moim innych poglądy jak pisałem szanuję, ale mogę mieć swoje zdanie? DB

Autor: MAK  godzina: 10:17
Możesz mieć, a nawet powinieneś mieć swoje zdanie, ale zdanie listonosza powinieneś również szanować, mimo tego że może być ono diametralnie inne.

Autor: marcineknun  godzina: 14:25
MAK Przeczytaj powoli na wydechu ,co napisałem chyba wyraźnie ,,Ty masz inne zdanie i szacun za chęci :),, ,,jak pisałem szanuję,, co mam jeszcze napisać ??? że marzę o strzelaniu z pastorału samodzielnie wykonanego ??? nie napiszę bo to nie moja bajka, ale zdanie kolego szanujęęęęęęęęęęęę !!!

Autor: MAK  godzina: 23:22
marcineknun Data: 18-08-19 21 " ...Co do kozła jednego strzeliłem z patyka znalezionego w rowie" Panie marcineknun ! A niedowiarki twierdzą iż nie jest prawdą iż "jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści" Panie ! Niedowiarków możesz zapewnić iż się mylą. Ps. Ile calibrów- przyrostów rocznych maił ten pan patyk ?