Wtorek
22.10.2019
nr 295 (5196 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Lornetka 8x56 Stainer obserwer czy Nikon monarch

Autor: Opechancanough  godzina: 00:00
Gdyby Delta Optic byla taka zla, to biznes by upadl.A firma sie rozwija i to widac nawet z USA. Rozwija sie w Polsce, a nie Cambodia! Osobiscie mam wielki szacunek do mysliwych z ta lornetka i uwazam, ze nie ma co sie wstydzic, a smiac sie z tych, co nie maja za co zyc, a poluja ze Swarovskim!

Autor: Opechancanough  godzina: 00:02
W kwestii tematu - wybierz Nikona, jak nie przekonala Ciebie dyskusja w tym temacie.

Autor: Opechancanough  godzina: 00:27
Apel do polskich mysliwych! (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/PRb45LSh2Ak) Jezeli tylko co 3 czlonek pzl kupil swarka to z Polski wyszlo $80 000 000 ( po przyjeciu sredniej ceny na poziomie $2000)! A sa tacy co maja 3 i wiecej! Jak noktowizja oraz termowizja zdominuje lowiectwo, cena uzywanego Swarka musi spasc nizej Delta Optic!

Autor: Placek  godzina: 09:10
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Ziggy  godzina: 14:58
Placek Twoje wpisy muszą przynosić Ci ulgę, a zarazem poczucie wyższości. Jest tu kilku piszących agresywnie podobnie jak Ty, jeden z powodów waszego zachowania to anonimowość. Twoje uprzedzenia do nas, bo tak to należy nazwać, powstają z braku wiedzy na temat drogiej optyki, dlatego że jej nigdy nie miałeś a z tym co masz wstydzisz się polować. Nie załamuj się swoją sytuacją życiową, łatwo nic nie przychodzi, wierzę że twoje marzenia kiedyś się spełnią czego życzę Ci z całego serca. Pozdrawiam D.B..

Autor: Placek  godzina: 16:29
Zygi, Oczywiście że masz rację, iż na tym forum jesteście WY, czyli ci, którzy posiadają najlepszą (bo najdroższą) optykę, i sa ONI, czyli ci, którzy posiadają tańszą - czyli wg WY - byle jaką optykę, z którą ONI wstydzą się pływać. To ze tak jest , pokazuje m.in twój wpis. A-ha, i jeszcze WY uważacie, że ONI nie posiadają żadnej wiedzy ;)

Autor: Ziggy  godzina: 16:54
Placek Mój nik jest Ziggy a nie Zygi Napisanie poprawnie mego niku jest dla Ciebie jak widać za trudne, następnym razem pisz pomału i po każdej napisanej literze spójrz czy jest taka sama jak w moim niku. A to co napisałeś powyżej, to pieprzenie głupot.

Autor: Placek  godzina: 19:26
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.