Wtorek
26.11.2019
nr 330 (5231 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoria



Temat: IŻ 18 MN Synthetic 243 w

Autor: kkrzysiek  godzina: 07:27
Zastanawiam się właśnie nad tym spustem od Witka ale nie mogłem znaleźć żadnych opinii poza tym co jest na stronie rusznikarni. Kolego boro na fotkach widać śrubkę , czy to jest jakaś regulacja twardości spustu ? Czy masz jakieś fotki tego wynalazku w częściach, mogą być na priw. DB

Autor: ogór  godzina: 07:29
Tylko że nie w Namysłowie

Autor: kubek82  godzina: 17:27
Co to za wersja Spartan?

Autor: 336  godzina: 21:40
taka trochę lepsza. Baskila w niklu lufa co ma dobre skupienie(przynajmniej u mnie), ładniejsze drewienko, stopka gumowa na kolbie. Wieść gminna niesie że to wersja dla Remingtona na US. i coś w tym jest bo ma napis Remingtona zamaskowany arabeską. https://www.gunauction.com/buy/pictures.cfm?i=9736023