|
|
Wtorek
26.11.2019nr 330 (5231 ) ISSN 1734-6827 Myśliwskie akcesoria Temat: IŻ 18 MN Synthetic 243 w Autor: kkrzysiek godzina: 07:27 Zastanawiam się właśnie nad tym spustem od Witka ale nie mogłem znaleźć żadnych opinii poza tym co jest na stronie rusznikarni. Kolego boro na fotkach widać śrubkę , czy to jest jakaś regulacja twardości spustu ? Czy masz jakieś fotki tego wynalazku w częściach, mogą być na priw. DB Autor: ogór godzina: 07:29 Tylko że nie w Namysłowie Autor: kubek82 godzina: 17:27 Co to za wersja Spartan? Autor: 336 godzina: 21:40 taka trochę lepsza. Baskila w niklu lufa co ma dobre skupienie(przynajmniej u mnie), ładniejsze drewienko, stopka gumowa na kolbie. Wieść gminna niesie że to wersja dla Remingtona na US. i coś w tym jest bo ma napis Remingtona zamaskowany arabeską. https://www.gunauction.com/buy/pictures.cfm?i=9736023 |