Piątek
14.02.2020
nr 045 (5311 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Delta Optical NEON

Autor: ferudin@op.pl  godzina: 07:47
Sprzęt już przystrzelany i już jestem po pierwszym wyjściu w łowisko. Niestety nie miałem okazji oddać strzału bo dzików po prostu nie było. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Delta Neon trzyma nastawy, sprawdzone na strzelnicy. Wali w "dychę". Mam kal .30.06 i myślę, że montaż na dwie śruby spokojnie da radę. Ponadto po 3 godzinnym marszu czuć na ramieniu że jest dużo lżejszy niż luneta. Po trzecie tak jak koledzy pisali wyżej jako urządzonko do obserwacji terenu z uwagi na prądożerność średnio się nadaje chyba że spory zapas akumulatorków ma się ze sobą. Jako celownik bardzo dobrze się sprawuje. Też zastanawiam się czumu Delta Neon zniknął z oferty Delty. Może przestali już go robić.

Autor: LechuS  godzina: 16:36
ferudin@op.pl Dzięki za info, jak widzisz wielu odpowiedzi w powyższym temacie nie było. Zastanawiałem się już, czy sprzęt wart jest zachodu. Jak jest na krotności 8X, czy mocno śnieży? Czy z tego powiększenia można jeszcze coś rozpoznać i oddać skuteczny strzał? Dzwoniłem do Delty. Mają tego pod dostatkiem. Ale czy robią nie pytałem. Może odsprzedali to "Kitajcom". Chińczyk teraz wszystko robi i mu się to opłaca. Rozmawiałem też telefonicznie z kolegą ajwa2. Przekonaliście mnie. I pomimo tego, że jestem już "wiekowy";) to w przyszłym tygodniu jadę po celownik. Jeszcze raz dzięki za informację.

Autor: ferudin@op.pl  godzina: 23:01
LechuS myślę że nie będziesz żałował zakupu.Weź pod uwage że w tej cenie praktycznie nic z celowników nowego na naszym rynku nie uświadczysz.Wiadomo nie jest to Tehermion ale wierz mi Delta nie wiele mu ustępuje.wiadomo Delta na x8 śnieży ale prawde mówiąc żeby oddać strzał na 100, 150 metrów strzał bezpieczny i dobrze rozpoznany cel wystarczy zbliżenie x4.W termowizjach każdej przy cyfrowym zoomie przy dużych zbliżeniach będzie śnieżyć.Kupuj Neona a zobaczysz że z termowizją polowaczka nabiera innego wymiaru.ja też sie czaiłem ale teraz nie żałuje.jak kupisz to pochwal sie wrażeniami.Darz Bór!