Wtorek
02.06.2020
nr 154 (5420 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: haenel

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 02:41
Inwestycja w dobrą broń powinna wszelkie bóle uspokoić. Najważniejsze to przyjąć do wiadomości, że powszechna krytyka i narzekania na HJ10 nie biorą się z plotek na Rynku Kościuszki, a wiedzy i spostrzeżeń bardzo doświadczonych myśliwych. Można też dalej łopatą Wisłę zawracać i udawać, że deszczyk pada.

Autor: specmisiek  godzina: 12:38
Moja wiedza na temat HJ 10 wzięła się z 8 letniego użytkowania TEJ BRONI a nie plotek "bardzo doświadczonych" myśliwych.. NASUWA SIĘ PYTANIE :-DOŚWIADCZONYCH W CZYM??? Bo mam nadzieję że nie w krytykanctwie i zaczepianiu innych użytkowników portalu dla samego zaczepiania ;-) Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś czegoś nie lubi to niech to zachowa dla siebie. Ja nie lubię wielu rzeczy i o tym nie krzyczę wszem i wobec.. Ale jeśli już ktoś tak musi-to trudno. ;-) Podobnie jest z własnym zdaniem- każdy swoje ma. I każdy ma do tego prawo. Nawet ja..;-)Pozdrawiam i Miłego Dnia Darz Bór

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 15:36
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: specmisiek  godzina: 15:49
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: specmisiek  godzina: 16:07
A HJ10 dalej jest moją niezawodną i przyjazną w użytkowaniu bronią.. Jedyna jej wada to wysoka konkurencja z powodu niskiej ceny.. Co prawda "czeskie" są jeszcze tańsze ale to nie ten poziom i przede wszystkim nie ta technologia... Chociaż jest coraz lepiej.. coraz lepiej...;-)

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 16:15
Nie jest. Jest kiepskim sztucerem z mnóstwem wad i niedociągnięć co wielokrotnie tu było udowadniane i opisywane.

Autor: MARKOW  godzina: 22:25
Ja rozumiem, że użytkownik forum z nickiem o niemieckiej prowieniencji może nie rozumieć treści pisanych w języku polskim ale w takim przypadku polemika z nim jest wyjątkowa trudna. Nikomu nie chce przyznawać racji ale skoro właściciel broni, ktorą posiada 8 lat nie ma jej nic do zarzucenia i chwali sobie takowe posiadanie to udowadnianie mu w ukrytej formie, że jest głupi i się nie zna, jest postąpieniem co najmniej dziwnym. Podobnie jak tłumaczenie właścicielowi skody, który przejechał nią 300 tysięcy bez awarii, że ta marka jest wyjątkowo awaryjna. Sam mam jako jedną z jednostek haenela, nie uważam ja za świetna broń, wygląda jak wiosło i mieni się tysiącem barw ale na przykład jeśli chodzi o celnosc nie mogę jej nic zarzucić. Generalnie nie dziwi mnie, że ktoś może byc z broni tej zadowolony ale sam peanów na jej cześć bym nie czynił. Natomiast obstawianie, że to złom poddaje w wątpliwość wiarygodność osoby z której ust padają takie słowa.