Środa
03.03.2021
nr 062 (5694 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Nowoczesne ubrania myśliwskie

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 05:45
Tu ta uniwersalna bluza Carhartt, która polecałem wyżej w wersji J220: https://youtu.be/DhuFJZmTRDU a ta najlepsza na wiosnę: https://youtu.be/eXvWFPVObHc

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 05:54
Lubię też ta kamizelkę nawet na wiosnę i jesień do t-shirt, gdy wieczorem lub w nocy jest chłodno, na równinach czy na pustyni w dzień gorąca a noc zimna, fajna sprawa gdy tułów grzeje, a ręce są wentylowane: https://youtu.be/nbtYeEBCxWc Jest tez wersja z barankiem, ale ona tylko na zimę, bo qur wa za gorąca bywa: Do flanelowej koszuli ( są 3 grubości można wybrać odpowiednią)+ t- short i na to: https://youtu.be/efvjJx7Cjx8 Mroźny dzień, ten zestaw też jest ok.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 06:03
I jeszcze filmik: https://youtu.be/cuifyWD6Muc To są naprawdę ciuchy, które warto polecić! https://youtu.be/JiLkfttHcfY

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 06:23
https://youtu.be/jpX72lJyg3g Na rynku jest wiele firm, przychodzą i odchodzą, a Carhartt jest, w każdym.miejscu USA, tam gdzie ciężka praca, trudne warunki, także na polowaniach, gdy odwiedzicie kiedyś przy okazji USA, usiądźcie w samochodzie i poszukajcie wzrokiem ludzi pracujących fizycznie, większość z nich będzie miała ciuchy Carhartt, i choć tanie nie są, to każdy wie, że są naprawdę dobre, proste i trwałe, robią robotę.W każdym sklepie z artykułami budowlanymi, każda ekpia pracowników ma te charakterystyczne ciuchy w ubiorze, i choć są firmy naśladujące Carhartt, to ustępują im trwałością. Nie bez powodu ludzie kupują od tylu lat Carhartt, gdyż jest ponadczasowy i swoją robotę robi!

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 06:43
Inne marki, którym warto się przyjrzeć: Ariat,Berne,Dickies,Filson, Wolverine,STS RANCHWEAR, Stetson,PENDLETON, OUTBACK TRADING CO.,JUSTIN, Duluth Trading, Danner i na to chwilę, to wszystko co mnie przychodzi na myśl, choć pewnie są i inne. O np. https://www.drakewaterfowl.com/ ...porządne ciuszki. I pewnie są to marki nie znane w Polsce.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 07:24
https://youtu.be/zL7SobTAnuQ

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:20
Typowe cechy kurtek Carhartt. Kurtki Carhartt często wykorzystują potrójnie szycie z 12 uncjowego płótna duck canvas z ciężkimi mosiężnymi zamkami YKK, wzmacniającymi nitami i guzikami. Mówiąc najprościej, te kurtki są zbyt dobrze zaprojektowane, aby znacznie wykraczać poza „rozsądne” warunki użytkowania. Osoby, które używają kurtek Carhartt tylko do średnich obciążeń , często stwierdzają, że wytrzymują ponad 10 lat. Etos Carhartta „zbudowany, aby trwać” trochę przypomina mi Toyotę. Jeśli coś dobrze zbudujesz, klienci wrócą. Właściciele Carhartt są bardzo podobni do właścicieli Toyoty Camry… po prostu wracają dekadę po dekadzie. Oto kilka typowych opinii właścicieli kurtek Carhartt (zebranych z komentarzy na stronie Carhartt): Tamara S nadal ma się dobrze w swojej kurtce Sierra z podszewką Sandstone Sherpa : „Mam jedną z tych kurtek od 5-6 lat i nadal jest to moja ulubiona praca na świeżym powietrzu. Przez większość tych lat brałem udział w zawodach leśniczych i ta kurtka zapewnia mi ciepło podczas zimowych treningów ”. Brett, jest rolnikiem, który nosi duck canvas Active Jac z pikowaną flanelową podszewką w . Mówi, że ta kurtka „ wytrzymała nawet 17 lat na farmie”, zanim ostatecznie ją zamienię na kolejną - taką samą. Kurtki Carhartt mają prosty i funkcjonalny krój. Kierują się zasadą KISS (Keep It Simple Stupid). Wiele z ich kurtek ma ponadczasowy styl, który będzie wyglądał dobrze za 15 lat. Stylizacja marki jest wyrazem pewności siebie i niezależności, która zdaje się mówić: „Nie desperacko potrzebuję Twojej uwagi, nie przejmuję się trendami i jestem twardszy niż myślisz” " Carhartt jest jedną z tych marek, które cieszą się ciężko wypracowaną reputacją w zakresie trwałości . Jeśli więc gardzisz słabymi, "półpieczonymi produktami", które nie są trwałe, poczytaj o moim przyjacielu, ponieważ nie będziesz rozczarowany! " Nic dodać nic ująć☝️😀.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:35
https://youtu.be/5kudowM0u-0 https://dungarees.com/collections/active-jacket-guide Pamiętajcie: https://youtu.be/ff33E1DMLdc

Autor: Lesław  godzina: 12:29
Miłosnik PZŁ chodziłeś w spodniach dla pilarzy ? Ochrona obejmuje tylko wierzch spodni, boki i tył nóg są wcale nie chronione. Spodnie te jak nasiąkną wodę bardzo skutecznie utrudniają ruchy.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 12:33
A miałeś pan na nogach te, które podałem wyżej, amerykanskie, to poczytaj reviews. Prosiłem pana wcześniej podanie tych skandynawskich spodni- linków. Z przyjemnością obejrzę.

Autor: batko  godzina: 17:57
Witam po długiej nieobecności . Widzę ze temat się rozwija ,ale nadal brak wpisów posiadaczy nowoczesnych ubrań z membramami. Czyli chyba te membrany to pic na wodę szkoda kasy zostaję przy wełnie i bawełnie. Początkiem lat 80 tych jak zaczynałem polować szczytem mażeń była kurtka uszyta z sukiennego płaszcza wojskowego u mnie w kole był taki krawiec co szył. Właśnie sukno a nie wojskowa becharka która była cholernie ciężka jak szedłeś w nagance to można się było zagotować a na stanowisku zamarznąć. Jeszce raz tylko wełna i bawełna nigdy już nie kupie ubrań z membramami

Autor: marcineknun  godzina: 22:07
Widać nigdy nie miałeś porządnego ubrania z membraną, te amerykańskie tandety nie ale porządne europejskie to klasa.🤣