Poniedziałek
27.09.2021
nr 270 (5902 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: NEON raz jeszcze

Autor: August  godzina: 00:01
=============== (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=bKA9kNdDlLw&t=11s)

Autor: Szymek56  godzina: 02:00
Ad; August Dzięki za dobre chęci , ten filmik oglądałem ale nie ma w nim ani słowa co i jak przez to widać w łowisku. Miałem nadzieję że może odezwie się ktoś kto go użytkuje Pozdrawiam i dziękuję za odzew D.B

Autor: August  godzina: 09:37
Szymek pozwolę sobie na koleżeńską poufałość. Szukasz tu opinii w stylu - który kaliber lepszy 30 – 06 czy 308 i po którym kalibrze lepiej widać farbę postrzałka. Ja ci odpiszę najlepszy jest 8x68S, bo z takim poluję. Zauważ, ile tu opiniotwórczych wypowiedzi właśnie w tym stylu. Jeden widzi to samo w lunecie budżetowej co w V8 . Drugi w przypływie modrości napisze dozbieraj i kup to a to. Spróbuj samemu dokonać porównań - tego rodzaju sprzęty . Bo ten kilku tysięczny wydatek jest wart przynajmniej Twojej organoleptyki.

Autor: Cyzio  godzina: 10:12
Witam. Mam ten celownik,był na 7,62x53R, ale z braku funduszy zdjąłem i używam do obserwacji.Szału nie ma ale do 150 m mi wystarczy widzę co łazi po łowisku zasięg do obserwacji w nocy ok 700m.Im zimniej tym lepiej do ,,paczania,, Pozdrawiam.A na sztucer kupiłem Parda ,,nakładkę,

Autor: Szymek56  godzina: 18:35
Kol. AUGUST Pozwolę sobie też na koleżeńską poufałość . Nie prosiłem o porównanie tego konkretnego sprzętu z innymi ( który lepszy ) itd. itp . Oczekiwałem takich odpowiedzi jakiej udzielił kol. CYZIO . Krutko i na temat . Dzięki Cyzio Pozdrawiam D.B.

Autor: Trebron  godzina: 23:52
Wystarczy troche zaglebic sie w temat termowizji zeby wiedziec ze 256x192 pikseli sensora dooopy nie urywa i jest to sprzet bardziej do zabawy niz na polowanie. Na kilkaset metrow to widac ale biale albo czarne kropki i to przy idealnych warunkach atmosferycznych, nie da sie rozpoznac co za zwierz tam stoi. Terma do polowania zaczyna sie od 384 pikseli, wszystko co ponizej od biedy mozna w okreslonych warunkach uzywac ale nie mozna oczekiwac cudow. Faktem jest ze dobry sprzet kosztuje ale czasami warto przemyslec zeby nie kupowac dwa razy.