Środa
20.10.2021
nr 293 (5925 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: wywóz broni do USA

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 01:50
W wiekszosci stanow nie ma rejestracji broni ale sa wyjatkowe miejsca gdzie trzeba miec pozwolenie zeby legalnie posiadac bron np karta FOID w stanie Illinois ktora jest wydawana przez stanowa policje. W stanie Nowy Jork mieli zglaszac posiadanie konkretnych typow broni np karabinek AR-15, AKM,.....polautomaty z magazynkami > 10 naboi. Wiekszosc nie zglosila posiadania tej broni. Oczywiscie mozna posiadac bron nielegalnie. Najcenniejsza jest bron ktora nigdy nie byla sprzedawana uzywajac formularza 4473.

Autor: piotrBo  godzina: 03:54
Cos czytam kolego ze bardzo lubisz zwady.Zadzwon do policjanta z Chicago (Marcin Vogiel)to cie wyprostuje.A pytanie o 3 tyg kieruj do policji bo jak narazie to z twoich postow mozna sie posmiac..

Autor: piotrBo  godzina: 04:08
Pablo Nowy york i kalafiornia to bagno wieksze niz Il. Koledzy ktorzy jechali ze swoja bronia do polszy tez mieli wizyte w konsulacie z obowiazkowym foidem i pozwoleniem na bron w polsce wiec nie moje widzimisie

Autor: Marek Biały  godzina: 22:07
Wręcz przeciwnie! Cenię za to pewne, a nie ssane z palca informacje. Trudno wierzyć by wszystko zależało od słynnego Martina Vogla (Vogel, a nie Vogiel i Martina, nie Marcina), zwyczajnie ufam urzędom, a nie informacjom gdzie nawet imie i nazwisko źródła jest błędne. Poza tym przynajmniej KSP w Warszawie nie wie nic o terminie trzech tygodni na wyrejestrowanie broni. Na koniec temat już tak się zapętlił, nawiwijał i poszedł rowem, że nie ma sensu już go ciągnąć.