Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Nowe noże Buck na 2022 rok

Autor: piotrBo  godzina: 03:42
Ten czlowiek mi mowil przez telefon ze tematy jego na Lowieckim to jest jego hobby w wolnym czasie wiec holera wie moze przykuty do lozka jest i zyje w swiecie fantazji?Trzeba go olac i niech sie masturbuje przed kompem....dopoki fizycznie nikogo nie krzywdzi trzeba go omijac jak kupe na trawniku.

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:27
A coś o nozach firmy Buck umiesz napisać, czy tylko hejt i plucie?

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:44
Tak mam hobby, lubię łowiecki, fajne tematy, świetny portal, a piszę bo mnie stać, gdy ty musisz pracować. Nikogo nie krzywdzę, nie sprawdzam i nie szukam informacji na innych jak ty, a jak muszę to zrobić to robię to rzetelnie. Nie spiskuje, nie knuje, nie obgdaduje ludzi, a żyje własnym życiem. Mam wspaniała rodzinę. Zresztą wstydzilbym się przekazywać prywatne rozmowy innym czy je upubliczniać, bo to tylko człowiek zly czynic może. Nie lubię ciebie, a nie napisałbym żadnej rzeczy złej o tobie, choć wiem, bo tak mnie wychowano. Ty tego nie rozumiesz.

Autor: piotrBo  godzina: 06:59
Masz zanik pamieci.Zle z toba.20 min temu pisales ze jestem qurwa...Hahahaa.Niezly agent z ciebie.😎

Autor: AZ  godzina: 20:40
Mam pytanie do Kolegi Marka. Jezeli chcialbym uzytkowac tylko jeden noz mysliwski, strzelajac w sezonie kilka sztuk zwierzyny grubej, jaki noz moglbys polecic ? Pytam zupelnie powaznie. Pozdrawiam, AZ

Autor: Marek Biały  godzina: 22:12
Moim podstawowym noże jest Helle Alden Helle Alden (dziennik.lowiecki.plhttps://kolba.pl/product/24932,noz-helle-alden) . Polecam.