Czwartek
29.09.2022
nr 272 (6269 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Straż Leśna się zbroi.  (NOWY TEMAT)

Autor: Jan Tukan  godzina: 04:25
Straż Leśna się zbroi. Dostali nowe karabinki Grot, taki artykuł przeczytałem w polskiej prasie. Swego czasu pamiętacie jak mnie opluwał pewien nick z jakiś Janek czy Marek w Polsce? Biały czy czarny. I było to właśnie o tej broni jak mnie pamięć nie myli oraz podałem kilka podobnych karabinków z rynku amerykańskiego, które od dawna były wówczas w lowiectwie ( chyba Remingtona). Właśnie w takich służbach, jak np. Straż Leśna. I taka broń też zda egzamin w Państwowej Staży Łowieckiej. Pamiętacie armię klakierów tego opluwacza? Jak na mnie pluli! I kto miał racje.☝️🙂 Dziś już wiadomo. Oczywiście stali czytelnicy, wiedzą, że JA.

Autor: Jan Tukan  godzina: 04:36
A i czytałem znowu jakieś uzasadnienie za trwaniem betonu w PZL. Działacza znanego w PZL. Ci ludzie się nie zmienia, robią propagandę i celowo mijają się z prawdą by trwać. Tyle było o tem na tym forum. Pewien znafca z forum zawsze mnie zarzucał podawanie linków, widać niektórzy w PZL, linków nie potrafią znaleźć lub nie chcą znalesc, bo by się okazało, że piszą bzdury. Współczuję Wam w tej Polsce, ale nim to zrozumiecie i przyznacie rację, to do piachu musi pójść z przyczyn naturalnych dzial propagandowy bierutowskiego modela łowieckiego. Takie są realia. W kwestii Grota moje argumenty widać ktoś dostrzegł lub wpadł na nie sam. W sumie dobrze, bo liczy się efekt końcowy.

Autor: Jan Tukan  godzina: 04:42
I dla jasnosci. Nie czepiam się. Jeżeli są takie jaja we władzy państwowej to dobre środowisko dla jaj w polskim lowiectwie. Jak Polska będzie miała władze i standardy UE, skończy się monopol PZL, a na pewno model łowiecki z PRL ( ze zmianami kosmetycznymi ).

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 12:30
Sprawdz historie. Dozbraja sie sluzby, wojsko, policje a rozbraja sie zwyklych obywateli. Teraz jest na to swietna okazja. ".......miala wladze is standardy UE.". Z tego co widze wszystko idzie w odwrotnym kierunku.

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:38
Straż Leśna, Państwowa Straż Łowiecka są to służby o szerokich zadaniach, także porządkowych. Do łapania kłusowników, ochrony majątku, a także współpracy z innymi służbami i własnego bezpieczeństwa powinna mieć taką broń. Co do zwykłych obywateli. W USA oni się sami zbroja i w konsekwencji powstaje zagrożenie jeszcze większe. Bo broń to nie zabawka!

Autor: pięta  godzina: 15:02
Co tan nowego w państwie Israel?

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:39
Mój drogi Panie pięto, zbliżają się Special Shabbatot, a później 4 października Jom Kipur, czyli Dzień Pojednania. Znasz panie pięto to słowo: pojednanie? Dzień Pojednania występuje co roku 10 dnia Tiszrei , siódmego miesiąca kalendarza hebrajskiego . Skupione przede wszystkim na pokucie i pokucie , obrzędy tego dnia składają się z pełnego postu i ascetycznych zachowań, którym towarzyszy intensywna modlitwa oraz wyznanie grzechów (tradycyjnie w synagodze ). Jom Kippur jest jednym z dwóch elementów „ Wielkich Dni Świętych ” judaizmu. Czy chciałbyś Panie pięto szerszego wyjaśnienia?

Autor: Jan Tukan  godzina: 17:22
Pięta ty musisz zakupić ta publikacje.☝️🙂

Autor: pięta  godzina: 19:20
Panie Tukan przeczytałem Historię żydów w 13 tomach /wydanie przedwojenne unikat / i wie pan co jak weryfikuję to z rzeczywistością i obecnym zachowanie większości przedstawicieli tego narodu wybranego odczuwam głęboki niedosyt ponieważ czyny nie idą w parze z łożeniami tylko słowa ,słowa i słowa bez pokrycia .

Autor: Jan Tukan  godzina: 19:28
Musiał pan czytać nie te książki co trzeba🤔.

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:00
Pięta poszukam Tobie jakąś dobrą książkę wieczorem. Teraz nie mogę bo pływam. A wieczorem mam kolacja biznesowa. Gdzies około północy coś ci wkleje do czytania.

Autor: Gobblet  godzina: 22:34
Zbroją się, bo ludzie zmuszeni są przez PiS do kradzieży drewna z lasów… Wcale im się nie dziwię, spotkać w lesie wk…urzonego chłopa ze Stihl’em i siekierą do bezpiecznych nie należy. :-)