Poniedziałek
05.09.2005
nr 036 (0036 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Nowy Manli z radomia

Autor: Juras  godzina: 07:51
Oj tego nie da sie wytlumaczyc,czego tak sie dzieje w naszym Pl ,albo sie nic nie oplaca albo musi byc drogie:))) kiedys juz probowalismy dociec na forum co sie dzieje z naszymi producentami- brak oferty Lucznika,ammo jak pisze PP cholernie droga /porownanie z importem/ Mesko interesuje sie juz tylko Monem itd,itd... W sumie doszlismy do wniosku ze nie mamy tradycji,ale co my mamy?:)) http://www.lowiecki.pl/forum/read.php?f=12&i=51190&t=51140 Pozdrawiam he narodowcow jak to kliknal PiotrekPat:)))) I oby nam sie ziscily te Mani ,ale za 3500 Pln:)) D.B

Autor: BALBINA  godzina: 08:13
Bzdury piszecie Panowie: Ja wiem ,że kupić części troche trudno osobie fizycznej ,ale jest to przystępna cena ,bo za plastikową kolbę zapłacicie w sklepie różnicę pomiędzy 4900 minus 3171 złociszy. Porozmawiać ze znajomym rusznikarzem ,a w miejsce plastiku -drewno i jest Mannlicher jak się patrzy i nawet osłonę spustu zyskujecie ,a nie jakiś tam plastikowy kabłąk. I co Mannlicherek drogi w tym momencie?Myślę że w pięciu tysiącach można się w tym momencie zmieścić spokojnie.A to dobra cena za taki karabinek -naprawdę.

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 08:45
Uważam że cena takiego zestawu nie powinna przekroczyć 1000 zł - że co że Manlicherek a czym on się rózni od zastawy M70 Za 7000 zł to mozna sobie kupic naprawdę porządną broń anie kupke części

Autor: marcino  godzina: 10:22
moze złoty jakiś:) a tak poważnie to cena wynik chyba ze stosunkowo małych serii produkcyjnych

Autor: KULWAP  godzina: 13:46
BALBINA Aktualnie możesz kupić Browinga Eurobolt (z wszystkimi częściami!) za niespełna 5 tys. I ma wyjmowalny magazynek i specjalne gwintowania luf gwarantujące wysoką celność. I ma piękne drewno.

Autor: tomaszekT.  godzina: 20:58
Wszyscy już psy powiesili a nikt jeszcze nie ma pojęcia na czym. Jutro postaram się zapytać o kilka konkretów bezpośrednio w łuczniku . DB.

Autor: John  godzina: 21:39
Osadę można dorobić za ok 600 zł więc cena ok 4500 zł na nowego Mannlichera jest dobra. Nie wiem tylko jaki to model? Ale DLACZEGO nie oferują .308-emki ??? Dla mnie 30-06 odpada a .243W tak sobie mi pasuje. Przy cenie Tikki T3 Lite ( ok 2800zł) i pełnym wyborze kalibrów wolę Tikkę... Inna sprawa dotyczy ceny broni dla polskiego mysliwego. Jeżeli pojawi się na rynku polska konstrukcja taniego sztucera to może w reszcie do hut pójdą wszelkie wynalazki i przeróbki zelaztwa z II WŚ i ludzie kupią nowa broń. Niech to nawet bedzie plastikowa osada ale cena musi się kształtować międzi 300-600 USD wtedy rynek ruszy. DB

Autor: Novi  godzina: 22:29
TomaszekT Przeciez wyraźnie widać ze jest to SBS 96. Bardzo dobra cena. Brakuje jedynie kolby, którą u dobrego majstra można zamówić jaką sie chce, z jakiego się chce drewna i na jaki się chce wymiar. Nawet za 5500 jest to ciekawsza oferta niż w sklepach.

Autor: Ryszard  godzina: 22:49
ad tomaszekT jełśi będziesz pytać, to i zapytaj o to: 1. dlaczego mannlicherów nie prezentują na wystawach i pokazach myśliwskich a tylko na targach bronią broniową (czołgi, haubice i rózne inne zabawki) w Kielcach?. Pokazywali w ub roku i pokazali w tym - w Kielcach pokazali. 2 ile w nim polskiego - poza osadą, nb jak na mój skromny gust badziewną. Plastyka bronioznawcy im trza, a nie stolarza. 3. czy to prawda, ze na indywidualne zamówienia produkują sztucery myśliwskie na bazie M98?