Czwartek
07.05.2009
nr 127 (1376 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: rosyjska kniejówka

Autor: olsto701  godzina: 14:24
Mnie też się ta kniejówka podoba. Jest przede wszystkim składna. To taki typowy wół do roboty. Dla mnie jest OK. Darz bór!

Autor: Filip z Konopii  godzina: 14:58
Moja kosztowała jakieś tam 1900 pln i wcale nie chcę czecha bo ma lufy na stałe spojone i nie zrobisz nic . To prawda ze nie mam czasu z tym polować ,ale byłem kilkakrotnie i strzeliłem tam gdzie chciałem ,o justacji luf nie wspomnę. Wcale tak źle nie wygląda. Jesli kogoś stać aby wydawac po 10 tys to proszę bardzo ,ale skupienie ,gruba lufa kulowa ,wentylowane lufy i td itd ,pokaążcie mi taka inną. Drewno? a jaka to sprawa ,nawet to orzechowe które jest jest ladne i zawsze mozna przerobić. Ktos tu ma uprzedzenia bo ruskie . a może pokażcie mi polską broń mysliwską ,bo poza rusznikarską robota ,i kilkoma mosinami i skladanymi mannlicherami z dopiskiem Łucznik ,no może tam coś pozostało z cegielskiego u co niektórych. Proszę bardzo ,czy czeskie lufy kulowe w broni kombinowanej ze tak to nazwę są wytrzymałe? Napewno ruskie są mocniejsze. Pozdrawiam malkontentów!

Autor: bok240  godzina: 16:24
Tez mam taka i jestem zadowolony bardzo, ale nalezy pamietac i to bardzo ze kula jest pod drugim spustem a nie pod pierwszym tak jak winnych modelach . Ale to jest chwestia przyzwyczajenia sie ,spusty idzie wyregulowac , tyle z mojej strony .Pozdrawiam D.B.