Środa
21.12.2005
nr 143 (0143 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Pochwalę się nowym wyrobem  (NOWY TEMAT)

Autor: Patiomkin  godzina: 19:47
do obejrzenia w albumie Tutaj (marpal.fotosik.pl/albumy/471.html) Na zdjęciach stan surowy i wykończony wstawki metalowe pod stopką i półką zostały pochromowane bo mosiężne trochę się gryzły z wykończeniem systemu. Potraktowałem tą osadę bardziej jako funkcjonalną i dostosowaną dla odbiorcy i stąd trochę dysonansu między samą kolbą a chwytem.

Autor: krogulec  godzina: 19:52
jejku a co to za "New age" strzelectwa myśliwskiego ... ..... gratulacje pomysłu i wykonania... niezłe pozdrawiam Darz Bór ! ps . ale pozostanę chyba tradycjonalistą

Autor: Patiomkin  godzina: 19:57
To bardziej wiatrówkowe :D dedykowane do FT i HFT a tam trochę inne pozycje strzeleckie , chociaż to też namiastka myślistwa tyle że do metalowych zwierzaków.

Autor: krogulec  godzina: 20:01
Wot parachod ..... dzięki za wyjaśnienie pozdrawiam

Autor: jurek123  godzina: 20:39
Jaki to jest kaliber bo wg wszelkich prawideł odrzutu powinno to po killkunastu strzałach odbić kość policzkową strzelającego .Może się mylę więc prosił bym o objaśnienie.

Autor: PiotrL  godzina: 20:52
Jak dla mnie za bardzo futurystyczne - ale robota piękna....Gratuluję!!! Piotr P.S. - a można by zmienić obsada na osada?..:-)

Autor: KoronaUpsala  godzina: 21:05
jurek 123 kaliber jak znam życie 4,5mm ... to karbinek pneumatyczny PCP, innymi słowy wiatrówka, nie ma żadnego odrzutu . Piękna robota .

Autor: Patiomkin  godzina: 21:07
Ad. jurek123 4,5 PCP więc brak jakiegokolwiek odrzutu he he . Ad PiotrL a fakt już postaram się zmienić :D trochę futurystyczne ale zamawiający tak chciał a klient nasz pan :D

Autor: PiotrL  godzina: 21:19
O gustach sie nie dyskutuje...:-))) ja oceniałem wykonanie....Myslę że jak dojrzeję do Iża 18 albo czegoś innego nowego to wiem gdzie zapukam...:-)))

Autor: jurek123  godzina: 21:53
Wykonanie rzeczywiście piękne i do wiatrówki dobre,A już byłem przestraszony że jak gość z tego huknie to mu kość policzkowa pęknie.Moje gratulacje.

Autor: PiotrL  godzina: 22:40
Jurek - to się łatwo operuje...:-))) - choc na koniec roku jak limity wyczerpane lepiej nie sprawdzac...:-)))