Poniedziałek
25.09.2006
nr 268 (0421 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: optyk  (NOWY TEMAT)

Autor: artur_bstazysta  godzina: 13:34
Witam wszystkich! Zwracam sie do szanownych kolegów z Poznania (ew. kierunek Piła i okolice) z prośbą: - Czy wiedzą koledzy kto w w/w okolicach zajmuje się naprawą lunet myśliwskich itp. Prubuję kogoś takiego znaleźć ale trafiam tylko na :typowych" rusznikarzy... z góry dziękuję za informacje pozdrawiam Darz Bór!

Autor: kris  godzina: 14:13
Nie jestem "kolegą z Poznania" ale może moja rada na coś się przyda. Wiem, że w Poznaniu takie rzeczy robi Pan Urban - niestety nigdy z jego usług nie korzystałem. Ale ... nie ma potrzeby szukać takiego warsztatu w tzw najbliższej okolicy. Wysyłałem pocztą lunety ( z opisem wady lub tego co chciałbym żeby z nimi zrobiono ) do dwóch warsztatów optycznych: - Pana Wedmana z Legionowa, - Pana Szymańskiego z Warszawy. Tą samą drogą otrzymywałem je zrobione ( zapłata przy odbiorze ). Jeden i drugi ma telefon więc zakres prac i koszt można bardzo szczegółowo domówić. Wrzuć nazwisko jednego lub/i drugiego i naciśnij "Szukaj", a z pewnością znajdziesz namiary na nich. Zresztą i jeden i drugi ogłaszają się w prasie Łowieckiej (Łowcu Polskim i Braci Łowieckiej). Pozdrawiam

Autor: aigel  godzina: 15:26
Dołączam się do tego co napisał Kris, korzystałem z usług Pana Szymańskiego, polecam

Autor: Arturo  godzina: 15:28
Polecam Adama Szynańskiego z W-wy. Tel.22 8621568

Autor: PiotrL  godzina: 16:27
W Poznaniu masz Urbana - adres w szukarce

Autor: Włodas  godzina: 17:31
Zadzwoń 501-793-862, lub 0-22/ 784-80-35 do Pana Piotra Wedmana w Legionowie, powiedz o co biega, poda Ci adres, wyślesz za 12 zł paczką i w ten sam sposób wróci po likwidacji problemu, a zapłacisz przy odbiorze uzgodnioną wcześniej kwotę. Kontakt sprawdzony, pewny, a i naprawa z gwarancją ! ! ! Gość obsługuje cały kraj i okolice. Na pewno wyjdzie taniej niż włóczenie się po Pile, czy Poznaniu i też kilka razy. DB

Autor: krogulec  godzina: 20:44
Pan Marek Urban Warsztat Optyczny Osiedle Wichrowe Wzgórza 11 C 60- 674 Poznań szybko tanio solidnie taka jest moja opinia korzystałem - polecam niestety telefon mi wcieło i nie mogę znaleźć Darz Bór !

Autor: Pan Sułek  godzina: 21:19
A czy ktoś z kolegów będących w temacie wie czy w/w Panowie mają osprzęt do wypełniania po naprawie lunet azotem? Pytam bo sam noszę sie z zamysłem wysłania mojego kapsa ,kórego krzyż chodzi na pokrętła poziome i pionowe po elipsie ,a o zmierzchu łapie białe chmurki! Na razie udało mi się ustawić krzyz ,ale jesienią chciałem wysyłać ją do Fabryki !

Autor: Krakus  godzina: 21:30
Pan Sułek, Szymański tak, o pozostałych nie wiem. darzbór!

Autor: 6.5x55  godzina: 21:58
rozmawiałem w ubiegłym tygodniu z Panem Urbanem i otrzymałem od Niego informację, że wypełnia po naprawie (czyszczeniu) lunety azotem...

Autor: Zbyszek1  godzina: 22:56
Korzystałem z usług P.Wedmana optyke lornetkę Zeiss 8x56 i rosyjską 7x50 wysyłałem pocztą do czyszczenia szkieł od wewnącz i zewnącz prace wykonał zgodnie z uzgodnieniem szybko tanio i solidnie.Z uslug P.Szymańskiego nie korzystałem jednak czytałem jego artykuł i wiem,że lunety napełnia gazem.Pozdrawiam DB.

Autor: Incognito  godzina: 23:12
a czy u pana Szymańskiego wymienia się krzyże jeżeli nie to gdzie się zgłośić (siatka dzik w przebiegu plus krzyż na rogacza)

Autor: Pan Sułek  godzina: 23:32
Ad Krakus: Dzięki ! To chyba dam spokój producentowi i dam szansę naszym ! Pozdrawiam z krainy wilków.

Autor: Hubert C  godzina: 23:52
Urban Wichrowe wzgórze 11c