Środa
22.11.2006
nr 326 (0479 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Buty do lasu  (NOWY TEMAT)

Autor: Dewizowiec  godzina: 10:18
Dzien dobry. przymieżam się do zakupu jakis bardzo dobrych butów, najbardziej przykuwają moja uwage Meidle, opinie na temat ttej firmy to same superlatywy a ceny zabujcze.Interesują mnie również buty LE CHAMEL oraz RED DOG ale niewiele wiem o nich. bardzo bym prosił o porade.

Autor: iz27  godzina: 10:21
Kupiłem 2 miesiące temu RED DOG-i i jestem b zadowolony. Zapłaciłem w promocji 300 zł. Sa b wygodne. Jednak na mokra pogodę biore inne,gumowe. Tomek.

Autor: ArekM  godzina: 10:26
Najlepsze są gumiaki z gieesu. Pozdrawiam D.B.

Autor: młody łowca  godzina: 16:04
Kupuj meindle. Ja też mówiłem że za drogie, że nie dam tyle kasy za buty...i co ?? kupiłem meindle:) jestem bbaaaardzo zadowolony z tych butów. Szczerze polecam (mam model island pro)

Autor: oopl  godzina: 16:44
Tylko meindle , co tanie to drogie DB

Autor: Holmes  godzina: 16:58
Alternatywą dla Meindli są znacznie mniej popularne w Polsce, a co najmniej równie dobre HanWag'i. Szczególnie warto zwrócić uwagę na model Trapper, Eagle oraz Alaska. Ale jedna uwaga - polskiego dystrybutora omijać wielkim łukiem. Jego ceny są makabryczne. Takie same buty można kupić w Niemczech lub na Słowacji o 1/3 (sic!) taniej. HanWag'i o tych samych parametrach co Meindle oraz tej samej żywotności są ok. 10 - 15% tańsze. Strona producenta (www.hanwag.de/Hanwag/Products/kategorie.asp?SectionId=3104) Jedna zasadnicza uwaga - moim zdaniem zakup tego rodzaju obuwia ma sens jeżeli większość wolnego czasu spędzasz w łowisku, lub oprócz użytkowania typowo myśliwskiego lubisz też góry, survival, etc.. W przeciwnym razie po prostu szkoda kasy (chyba, że fundusze to nie problem). Moim zdaniem, na weekendowe łowiectwo, nic się nie równa zestawowi solidne gumiaki z wkładką + "jakieś buciory na lato" (nawet Jungle za 150 zł).

Autor: bumlody  godzina: 19:19
Ja mam meindle ( model island) od półtora roku i na prawdę buty wyglądaj jak nowe, wystarczy trochę o nie zadbać. Bardzo mocno je polecam!!! Pozdrawiam młody