Wtorek
04.05.2010
nr 124 (1738 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskie



Temat: Propozycje/dyskujsa na temat IV spotkania łajkarzy

Autor: dzikuu  godzina: 08:05
Sędziów jako takich zrzeczywiście nam nie potrzeba. Wprowdzają tylko zamęt i salwy śmiechu stwierdzeniami np: " nie szczeka przy uchodzącym , to wada ! " A polowaczka w kole z takimi stanami dzika to sam miód. I psy bedą mogły pokazać pełnię swoich możliwości.

Autor: Kocisko  godzina: 11:21
Tylko w dalszym ciagu nie wiadomo o co chodzi z podaniem warunków finansowych dla koła???

Autor: maks67  godzina: 11:37
Mam nadzieję, że jafra się odezwie i będzie jasne o co biega. Co do sędziów jak mówi dzikuu , a poza tym ilu naszych sędziów oceniało taką robotę łajek? Pomysł z tym polowaniem wydaje się trafiony. Cdn. Pozdrawiam!

Autor: jafra1  godzina: 17:46
cześć,jeśli nie chcecie noclegów ,posiłków itp. to myślę że moje koło od Was nie będzie chciało nic. Wy nam podłożycie psy ,np na polowaniu dewizowym lub naszym, a my Wam użyczymy w tym czasie łowisko do Waszej zabawy. Jak podacie mi ilość chętnych to przedstawię na zarządzie możliwość polowania wspólnego z Wami na zbiorówce.

Autor: jafra1  godzina: 18:04
sędziowie są tylko wśród Was,nie ma jakiś zewnętrznych z papierami itp. psy są oceniane tylko przez Was samych. to jest Wasza impreza w naszym łowisku. Z Waszej strony trzeba wybrać kierownika i ustalać z nami warunki,terminy itd

Autor: tyfuss88  godzina: 18:30
jafra1 Witam mam pytanie dotyczące samego polowania czy my jako podkładacze mielibyśmy prawo strzału w micie DB

Autor: jafra1  godzina: 18:45
na polowaniu dewizowym, raczej nie:-[ na naszym, tak :-]