Czwartek
14.02.2019
nr 045 (4946 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskie



Temat: Airon odszedł  (NOWY TEMAT)

Autor: Bars11  godzina: 10:57
Po dziesięciu latach wspólnej polowaczki odszedł do krainy wiecznych łowów Airon łajka r-e. Myślę że będzie czekał tam na mnie !. Po miesięcznej chorobie na serce ( nieuleczalnej ) przyszedł w nocy pod drzwi domy i tak został . Takich wrażeń i przeżyć nie dostarczy już żaden . Ulubieniec naszego koła , bardzo skuteczny i z wielką pasją. Traktował nas myśliwych jak swoich kolegów do polowaczki. . Nie zostawiał żadnego dzika w miocie . Nieraz wracał się kilka krotnie w miot by jeszcze znaleźć pojedynki . Pochodził z hodowli Park Dworski od kolegi forumowego Łajki . a zorganizował zakup Kocisko . Im też bardzo dziękuje za to że obdarzyli mnie takim łajkiem DB Bars11

Autor: Dolny Wiatr  godzina: 14:02
Współczuję, wiem jak to boli.

Autor: marcineknun  godzina: 19:55
Wyrazy współczucia. DB

Autor: witek  godzina: 20:38
Bars11 wiemy co to znaczy i że nie jest lekko, ale ,,,,,, nie marz się jak baba, tylko szukaj następnego burka !!! i to szybko w myśl zasady "umarł król, niech żyje król (następny)"

Autor: lajka  godzina: 20:50
Adam. przykro mi z tego powodu. To On i Borys były moimi ulubionymi szczeniaczkami. popłakałem się , ale nic nie zrobisz ,trzeba iść dalej a On z pewnością poluje już z Beją w sforze u św. Huberta, kiedyś myślę dołączymy do nich. Trzymaj się. D.B