Poniedziałek
09.09.2019
nr 252 (5153 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Tropowiec dla laika?

Autor: MariuszG  godzina: 10:54
Dzieci też nie chcą jamnika...

Autor: mikojarek  godzina: 19:52
Polecam alpejskiego gończego. Poprzednim moim psem był beagle. Pracował bardzo dobrze , ale był mocno samodzielny i często musiałem na niego czekać. Nawet do 3 godzin.Spędził też trzy noce w lesie.Do niego trzeba mieć mocne nerwy. Teraz mam alpejczyka, czteroletnią suczkę i jestem bardzo zadowolony. Trzyma się nogi , pięknie pracuje jako posokowiec. I tu muszę się pochwalić, Na konkursach pracy jako jedyny AGK w Polsce do tej pory, zdobył tytuł Championa Pracy. W razie pytań dzwoń, tel na profilu.

Autor: CYJANEK  godzina: 21:39
"Na konkursach pracy jako jedyny AGK w Polsce do tej pory, zdobył tytuł Championa Pracy" To daje dużo do myślenia. Sądzę, że miałeś bardzo dużo szczęścia, no i rękę do psów :) Darz Bór

Autor: LDormus2  godzina: 22:05
MariuszG Jeżeli to ma być pies który ma cieszyć rodzinę a i Ciebie przy okazji to osobiście proponuję Angielskiego Springer Spaniela. Bardzo łatwy do ułożenia nawet dla laika. W domu i między ludźmi całe życie szczeniak a w polowaczce nieoceniony pomocnik, tropowiec, aporter, płochacz i co najważniejsze nie Ty jego a on Ciebie pilnuje żebyś się nie zgubił. Proszę poczytaj o tej rasie in porównaj z innymi, jeżeli będzie trzeba to pomogę znaleźć szczeniaka.

Autor: mikojarek  godzina: 23:30
Ad.Cyjanek Poczytaj sobie jak łatwo to zrobić. Jeden na zarejestrowanych 200 to chyba dużo.Darz Bór.