|
|
Poniedziałek
15.09.2025nr 258 (7351 ) ISSN 1734-6827 Psy myśliwskie Temat: Jaknika kupię Autor: adiwoj godzina: 19:54 Ziggy... jezeli temat dalej aktualny to polecam kontakt.. patrz tutaj... (vomkitzermann.com.pl/) Az troche sie dziwie, ze nikt do tej pory Tobie tego hodowcy nie polecil, mam od niego i juz powoli 10 roczek mu leci. Jakiej frajdy mi ten pies w tym czasie dal, zarowno lowisko jak i ogolnie to duzo mozna by bylo opisywac... Moj jest miot G, pozdrowienia... ;-) p.s. jak nie ma obecnie to naprawde warto poczekac, to pasjonat nie hodowca... Autor: adiwoj godzina: 20:33 Ziggy... tutaj dalej sledzic pasje mozesz.... (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/vomkitzermann/?locale=de_DE) |