Czwartek
09.11.2006
nr 313 (0466 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Integracja Piotrków....

Autor: Maria  godzina: 14:23
Integracja integracją, ale nie ma wieści co do konkursu norowania...... Kto się zgłosił? Czy będą jakieś potwierdzenia przyjęcia psa na konkurs? A najważniejsze jak tam dojechać, o której godzinie tam należy być??? Jakieś informacje by się przydały!!!!

Autor: kurzel  godzina: 16:30
ad Maria Potwierdzenia sa... wymuszone co prawda wczesniejszymi telefonami i mailami ...ale sa ... mailem dostalem ... ze mi psa na konkurs przyjeli ... jak zadzwonilem zapytac dlaczego tylko na konkurs a nie na proby to otrzymalem odpowiedz ze "sztuka sie liczy " co kolwiek to znaczy :-) i ze proby tez sie odbeda Podobno w sumie jest okolo 15 psow na nore i 15 na zagrode @ o tresci : POTWIERDZAM PRZYJĘCIE PSA NA KONKURS. ZBIÓRKA O GODZ 8.00 NA STRZELNICY PZŁ. ROZPOCZECIE O GODZ. 9.00 jasno okresla o ktorej godzinie :-P zdrówko

Autor: MARS  godzina: 16:38
Też nie dostałem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia :-/ Tak czy siak jadę, najwyżej będę kibicował... Maria strzelnica jest na ulicy Wierzejskiej. Jadąc od strony Piotrkowa, jak przejedziesz taki mostek to sto metrów dalej na górce po lewej stronie jest wjazd na strzelnice. A dokładniej jak przez Piotrków możesz poszukac na www.mapa.szukacz.pl

Autor: Maria  godzina: 19:05
Wielkie dzięki za informacje. Ale z tymi potwierdzeniami to już "przegięcie". Jak wysyłałam zgłoszenia to miła Pani z ZO powiedziała, że potwierdzenie przyjdzie pocztą. Do dzisiaj nie dotarło, a "dymać" ileś tam set kilometrów "na darmo" też mi się nie uśmiecha (kibicować mogę sobie mecze w telewizji). Wreszcie trzeba wymusić na organizatorach trochę przyzwoitości i dyscypliny w organizowaniu takich imprez a nie olewać ciepłym m....em ich uczestników.

Autor: MARS  godzina: 20:04
hehe wiosną tego roku w piątek wieczorem otrzymałem potwierdzenie zgłoszenia na próby polowe wyżłów i małych ras które się odbywały... następnego dnia rano. W sumie pojechałbym i bez potwierdzenia tylko że... zmieniło się miejsce gdzie próby przeprowadzano o czym łaskawie w potwierdzeniu poinformowano. Niestety chyba nie do wszystkich zdążyło to dotrzec bo na ileś tam psów zgłoszonych, dojechały na miejsce trzy.