Piątek
16.03.2007
nr 075 (0593 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: KATOWICE  (NOWY TEMAT)

Autor: plutoo BDT  godzina: 21:09
Jak wam poszło dzisiaj w Katowicach?? Moja Bubba przegrała. Zajęła 2 miejsce! na dwa:) Nierozumiem kryteriów oceny Ocena doskonała Pozdrawiam Akceptuje zasady Forum:)

Autor: Jeger  godzina: 21:18
ad. plutoo BDT No to niezłą mieliście konkurencję...:) A Bubba to co za jedna...?:) DB Jeger

Autor: Borutowa  godzina: 21:49
My bedziemy dopiero w niedziele ... jutro wyjazd .

Autor: plutoo BDT  godzina: 22:14
Bubba to Czeski Fousek !! Najpiękniejsza Córka mojej pierwszej suczki BETY Ja może jestem mało obiektywny ale moja sunia była ładniejsza od tej drugiej Akceptuje zasady Forum:)

Autor: plutoo BDT  godzina: 22:31
wyniki CACIB 1. Karmino MADE FEBRUARY IN DUBLIN - SI 2. Ch.AUST. Ashlaren CAIPIROSKA - WW 3. Ch.PL.Mł.Ch.PL. LLEYTON of Meadows Brook - SA Akceptuje zasady Forum:)

Autor: talamasca  godzina: 22:41
to raczej wyniki Zw. VII Grupy FCI :)

Autor: plutoo BDT  godzina: 23:02
dokłładnie Akceptuje zasady Forum:)

Autor: ŚmieJan  godzina: 23:10
Zaje...fajny dzień!!! Z Reszką zdobyliśmy brązowy medal w otwartej... konkurencja bardzo silna... plan minimum wykonany: wyszliśmy na ring, a dwie pozostałe suczki zostały lepiej ocenione.... Pozdrawiam przegranych, wygranych, "pokrzywdzonych" i nagrodzonych :) Darz Bór

Autor: milka1  godzina: 23:21
Nie daj się. Wiele już pisano na temat kryteriów ocen. Najważniejsze, że otrzymała ocene doskonałą. W karcie masz opisane zdanie sędziego i po tym już możesz wywnioskować dlaczego jego zdaniem wygrał inny pies. Nie masz powodów do zmartwień. A skoro były dwie i tamta dostała caciba jak mniemam, to dał Bubbie resa? Na kolejnej wystawie kolejność może być odwrotna, więc uszy do góry :-) Raz na wozie, raz pod wozem. A tak z innej beczki, wczoraj dostałam do domu intera :-) :-)

Autor: plutoo BDT  godzina: 23:38
ad milka Gratulacje za intera !!!!! suuper On tam nic konkretnie nie napisał. Nie dostaliśmy nic. Nie wiem co ona dostała bo wystawiała ją Kasia. Akceptuja zasady Forum:)

Autor: plutoo BDT  godzina: 23:55
W Opolu oceni nas CZECH!!! Akceptuje zasady Forum:)