Wtorek
31.07.2007
nr 212 (0730 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: kojec

Autor: Dedek  godzina: 09:17
Jak będziesz trzymał jage w kojcu to będzie niewybiegana. Dopiero wtedy będzie miał kolega problemy. No chyba, że będzie kolego chodził z Jagiem na długie spacery żeby się wybiegał.

Autor: Venator Magnus  godzina: 09:30
Tylko nie BETON !!! Robiąc wylewkę nigdy się do końca nie "zagęści" jej w sposób odpowiedni..........powstaje wtedy pewnego rodzaju "gąbka" ......która chłonie mocz ...a wtedy smród w upalne dni staje sie wręcz nie do zniesienia.......... Ja mam podłogę w kojcach "dla terierów" wyłożone PŁYTKAMI CHODNIKOWYMI .....są one w procesie produkcji wystarczająco dobrze zagęszczone..... raz po raz wchodzę tam z KARCHEREM i kojec wygląda jak nowy ........a nie ma przy tym zapachu rozkładającego się moczu .... Oczywiście płytki są obłożone wokół krawężnikiem.... W kojcu jest buda oraz na wysokości 0,5 metra dodatkowa "półka" z desek ...pies ma wybór na czym się położyć .... Nie zostawiaj samej ziemi bo ja napisał Jagdterier .....okopy, wykopy i podkopy ....to będzie codzienność .....;)))))) Venator Magnus

Autor: Arturo  godzina: 10:43
Moje kojce wyglądzją tak : Pod budą i pod drewnianym podestem który jest przed wejściem do budy jest wylany beton.Reszta kojca to piasek Który niestety trzeba raz do roku z reguły na wiosnę wymienić.Moim zdaniem łtwiej jest sprzątać odchody z pisku niż z betonu. Co jakiś czas odsuwam budę i ten podest i wszystko zmywam wodą pod dużym ciśnieniem i jest OK. Pozdrawiam ARTUR.

Autor: jagdterier  godzina: 11:08
Ja mam kojec wymiarow 3x6 m wylany jest w polowie betonem a w drugiej polowie wylozone sa plytki chodnikowe azurowe z piaskiem raz na 2 3 tygodnie wchodze do kojca z myjka cisnieniowa i wszystko dokladnie czyszcze a odchody psie zbieram raz dzienie .

Autor: Bobek_sympatyk  godzina: 13:25
Moja suka ma kojec o wymiarach 2X2 i według mnie jej to w zupełności wystarcz, kojec jest zadaszony a podłogę ma wyłożoną płytkami chodnikowymi. Pozdrawiam Darz Bór