Poniedziałek
17.09.2007
nr 260 (0778 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Nocleg na 6 osób /7 psów - Jary, Oborniki- szukamy  (NOWY TEMAT)

Autor: musia  godzina: 12:55
Koledzy szukamy jak w temacie noclegu dla grupy konkursowiczów - dzikarze w Jarach. Czy znacie może jakieś fajne miejsca na jedną noc 27/28 października. Prosiłabym o jakieś namiary. To już grubo po sezonie, no i ta ilość psów ( a z czym mamy przyjechać na konkurs psów ;>)) Nigdzie nas nie chcą :<(((((

Autor: Brek  godzina: 13:18
Sprawdź jak możesz domki kempingowe w Pęgowie (10km od Jar), albo w OSiR Oborniki Śląskie - też kemping (koło basenu). Postaram się o jakieś namiary, ale to dopiero na jutro. Mam nadzieję, że coś sensownego się znajdzie. Pozdrawiam i do zobaczenia w Jarach!

Autor: Brek  godzina: 14:14
Sprawdź tutaj : Baza noclegowa w Obornikach (plan.pl/projekty/oborniki/turystyka_rekreacja.htm) - jest kilka namiarów na dole strony, nawet coś w Jarach ??? D.B.

Autor: musia  godzina: 14:33
Sprawdziłam to Brek wcześniej , właśnie ten link. Kiepsko. Za późno, za dużo psów. Czekam na odpowiedź z Osiru - bo nie ma tam telefonu. Pęgowo sprawdzałam. Nie mają, bo trzeba by grzać , a to koszta., Pytałam oczywiście o nocleg na zagrodzie, ale tam mają dla organizatorów. A nawet gdyby to "wie pani: spartańskie warunki, wzdłuż ścian, sami mężczyźni... No poczułam się zdyskriminowana ;>)) i moi kloledzy ze mną. Już wolę normalne - nie mamy, tylko dla sędziów.

Autor: Venator Magnus  godzina: 14:42
Musia ...pozostaje namiot 3-4 osobowy ......co by było cieplej :))))))))))))))))))) Venator Magnus PS. No dobra ....dwa namioty ...... ;)))))

Autor: Brek  godzina: 14:46
Jeden z moich kolegów mieszka w Pęgowie i poleca to Glinianki Pęgów (www.glinianki.emeteor.pl/) poproszę go, żeby zapytał na miejscu co i jak (może kogoś tam zna) i dam jutro znać. Co do Koliby KŁ. Leśnik w Jarach, to naprawdę nie ma tam miejsca i nie jest to żaden wykręt. Mieści się tam około 8 osób i pewnie tylu będzie ludzi z obsługi (sędziów i organizatorów). Przykro mi, że macie kłopot i mam nadzieję, że coś się znajdzie. Co do tych mężczyzn, i dyskryminowania kobiet w Jarachto nie wiem o co chodzi??? Spała tam ostatnio moja córka (przed konkursem dzikarzy), wcześniej żona (parę razy) i jeszcze kilka innych kobiet (koleżanki z komisji, asystentki i sędziny) i nigdy nikt nikogo nie "dyskryminował" ;-))) Pozdrowienia :-)

Autor: MAX-508  godzina: 21:40
Musia w Prusicach niedaleko od Jar może z 15km jest duży Hotel z tego co pamiętam zaraz na wjeździe obok stacji paliw.Adres lub telefon znajdziesz -w googlach wpisz Stacje Paliw Pieprzyk i tam są namiary

Autor: Alej.....  godzina: 21:47
No to jeden pies nie będzie miał z kim spać ...