Czwartek
08.11.2007
nr 312 (0830 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: UWAGA odbierzcie pocztę UWAGA  (NOWY TEMAT)

Autor: dzikuu  godzina: 12:13
Witam wszystkich. Do wielu kolegów z forum wysłałem wiadomość na adres mailowy podany w profilu. Temat : Psia sprawa : ) Jest tam prośba o poparcie dla Klubu Jagdteriera który chce założyć kilku zapaleńców : ) Chcąc pomóc poświęciłem kilka godzin na rozsyłanie maili do wszystkich psiarzy. Odzew przerósł moje oczekiwania. Jeśli kogoś pominąłem , proszę o kontakt : idzikrafał@wp.pl Dziękuję wszystkim , którzy już przesłali wypełnione deklaracje i proszę o więcej : ) rafał. Ps. W załączniku postaram się umieścić deklarację.Jeśli mi się nie uda prześlę każdemu z osobna : )

Autor: dzikuu  godzina: 15:40
W związku z wieloma pytaniami : Aby poprzeć nasze działania trzeba być członkiem Zwiazku Kynologicznego w Polsce. Nie musisz być właścicielem jagdteriera , nie musisz nawet lubić tej rasy : ) ale możesz poprzeć zacną inicjatywę. Jeśli posiadasz psa innej rasy wpisz w deklaracji jego dane. Dziękuję wszystkim za poświęcenie swojego cennego czasu. Cześć. Ps. Deklaracj dostępna jest na www.jagdterrier.pl w zakładce pliki Jest tam kilka błędów : zamiast nr. legitymacji ZKwP jest PZŁ Informacje o posiadanym psie rasy Niemiecki Terier Myśliwski , oczywiście nie musi to być jagdterier.

Autor: MARS  godzina: 15:53
Tzn nie mając jaga wypełniam tylko list poparcia czy deklarację członkowską też? Trochę dziwne być członkiem klubu jaga bez jaga :-)

Autor: dzikuu  godzina: 16:43
Mars do Ciebie nie pisałem bo byłem pewny , że już deklarację złożyłeś. Jeśli nie to będzie mi miło jesli ją wypełnisz i prześlesz do mnie. To , że polujesz z foksami nie oznacza , że nie popierasz powstania klubu : ))) Wysyłam Ci na priv deklarację.

Autor: parsonek  godzina: 18:19
Oddział Szczecin ;) nie napisałam :) pozdr

Autor: Magnum43  godzina: 18:58
ad.Mars :))) Też miałem ten sam problem .....otóż jak wytłumaczyć swojemu psu przynależność do Klubu Jagdteriera nie będąc w jego posiadaniu .....hmm Patrzył na mnie podejrzliwie ,ale spokojnie mu wytłumaczyłem że chodzi o te małe złośliwe czarne burki :))) żeby w koncu trzymać je w kupie i pod kontrolą :))) .................... myslę że zrozumiał słuszność założeń programowych Klubu i ze zrozumieniem pokiwał swoim mądrym Welshowym łebkiem :))) . Kolegom natomiast życzę dużo determinacji w dążeniu to tak szczytnego celu jakim jest dbałość o rozwój naszej kynologi łowieckiej. Z całego serca Darz Bór