Poniedziałek
04.02.2008
nr 035 (0918 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Dla milośników łajki

Autor: dzikuu  godzina: 07:19
ok. Co do klubu to oczywiście była z mojej strony złośliwość ale nie adresowana tylko do Ciebie. Jest ogrom ludzi rozpisujący się na forum jak to " tworzymy " Klub. Ale jak trzeba pomóc zostają tylko trzy osoby. " (chodziać nie rozumiem co w tych psach widzicie...:)) " Tak samo Ciebie nie rozumiom ludzie , którzy nie polowali nigdy z jagdterierami. Myślą sobie : -" to czubek , przecież mógł sobie kupić " normalnego " psa... " Z łajką jak z seksem , jak spróbujesz - przepadłeś. : ) Cześć.

Autor: lajka  godzina: 09:20
kol. coś wam się po.......ło, ten temat jest "dla miłośników łajek", a wy zaczynacie sobie ubliżać, ja mam jaga i łajkę, czy sam ze sobą powinienem się przekamerzać który piesek jest lepszy,- nie ponieważ obydwa są na swój sposób , kochane i dobre do polowania, ale nie o tym miałem pisać,-pragnę podziękować Ukraińcowi za CD z konkursu łajek,jest na co popatrzeć,wyciągając wnioski po obejżeniu pracy tylko łajek można zauważyc że nawet w tak wąskim gronie psów nie można o danej rasie w 100% powiedzieć że jest świetna np, na dziki bo tak nie jest, są psy niezależnie od rasy bardzo dobre i takie sobie. Pozdrawiam myśliwyćh polujących z psami. DB.

Autor: dzikuu  godzina: 11:52
lajka , Użyłem słowa " czubek " chyba rzeczywiście niefortunnie ale nie po to aby kogoś obrazić. Użyłem go pisząc jakby o sobie bo sam mam jagi i wiem jak niektórzy reagują na ludzi polujących z tą rasą. Ostatnią rzeczą jakiej szukam na tym forum jest chęć przekomarzania się z kimkolwiek. Moja wina. Przepraszam.

Autor: lajka  godzina: 12:11
dziku, to nie tak jak myślisz ,ja pisząc nie myślałem o twoim wpisie,tak mnie jakoś naszło aby tylko przypomnieć o temacie łajek. Pozdrawiam DB.

Autor: lajka  godzina: 12:30
dziku, nawet przez moment nie myślałem o Tobie, tak tylko napisałem, aby temat sprowadzić na normalny tor,nie po to by szczypać kogokolwiek ,bez urazy.Pozdrawiam DB.

Autor: dzikuu  godzina: 12:36
Jest kilku łajkarzy , aż się nie spodziewałem , że tylu. A ilu nie zagląda na forum. Sam znam dwóch takich co ich komputer parzy : )

Autor: michi74  godzina: 15:07
a ja znam jeszcze czterech w tym jedna hodowla(3 suki hodowlane) :)