Czwartek
04.09.2008
nr 248 (1131 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: BIAŁYSTOK 2008  (NOWY TEMAT)

Autor: Dumisiowa  godzina: 19:26
No to napiszmy coś o CACIB-owej wystawie w Białymstoku i naszym występie:P w psiakach Najlepszym Szczeniaczkiem został piesek naszej Gosi i Krzyśka- BAR von der Nachtweide! CACIB i BOB wziął pies naszym znajomych ARCO Jasenky i był III BOG! A najlepsza wieść dla mnie to Res.CACIB dla mojego "wnusia",również naszej Gosi-synek mojej Dumki:) AMADEUSZ East-Point:)))) w suczkach piękniocha Gosi Malomkozi JASMINE doskonała jak zwykle!:))) no i moja Dumela:)) która poprowadzona przez Gosikę-bo mi sie nie chciało:P- wzięła CACIBa:)))))) Dzięki Gosiaczku:))) A wiecie co mnie najbardziej cieszy:) ze I BOG wziął pies Fousek MIOT Barłóg!!!!! juz dawno się nie zdarzyło by Fousek stanął na pudle nie moiwąc o wygraniu go:))))) WIELKIE GRATULACJE:)!!!!!

Autor: Dumisiowa  godzina: 19:29
Aha no i jeszcze suczka z młodzieży Anny Balcerzyk....która oprócz Zw.Mł i Najlepszego Juniora stanęła na pudle i wzieła z jej suczka ZAHRĄ z Czarnego Dworu - BIS Junior dnia I:) Gratulujemy!!

Autor: canislupus4  godzina: 21:23
Gratuluję wszystkim!!! Zapytam z ciekawości:ile dzików zaaportowała już Twoja sunia? ;)))) Pozdrawiam!!! DB canislupus4

Autor: Venator Magnus  godzina: 21:51
Ad. Dumisiowa Cyt: "CACIB i BOB wziął pies naszym znajomych ARCO Jasenky i był III BOG!"...... Właściciel tego psa to także NASZ forumowy ZNAJOMY gdyż to "poczciwy - stary" (hehe) ................... fuchsik !!! ;)))))))))) Venator Magnus