Czwartek
19.02.2009
nr 050 (1299 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Zachodniopomorski Klub GP

Autor: musia  godzina: 07:26
Brawo Darku !!! Jestem szczęśliwa , że ta inicjatywa znalazła grono zainteresowanych. Ważnym jest przychylność waszego ZO do takich działań.

Autor: ALF  godzina: 07:59
bary, czy tylko burki z zachodniopomorskiego są w sferze zainteresowania?

Autor: TEXTOR  godzina: 08:08
Gratuluję inicjatywy i życzę niesłabnięcia zapału. Opieka ZO bardzo cenna.

Autor: Cyzio  godzina: 08:30
Witam. A brat Etny sie załapie . Pozdrawiam. ps a telefon to Kolega odbiera??

Autor: Barwin  godzina: 12:02
Gratulacje. Tylko pozazdrościć zapału organizatorom i członkom ZKMGP. Wkońcu właściwa postawa ZO i składki na PZŁ na coś się przydadzą. Kiedy otwarcie zagrody dziczej. Bary - daj znać - jadę na inaugurację. DB.

Autor: Grzmilas1  godzina: 14:33
Bary bardzo dobry pomysł - SUPER POMYSŁ:) Co prawda należę do ZO PZŁ Gorzów, Wlkp., ale mieszkam w Zachodniopomorskim:. Jako swój wkład - "daje” 8 polowań zbiorowych, które moglibyśmy załatwić samymi GP i Ogarami:). - Tereny BARDZO zasobne w dzika (koło nie strzela do saren!!!). I jeśli zgłosi się jakiś pies do tropienia - będzie super. Zresztą - Klub niech myśli i działa. To będą takie nasze małe Próby Główne (tylko, żeby psów starczyło:) Szczegóły do przedyskutowania na privat. Wyznaczcie sekretarza;) - do prowadzenie Kroniki - z wspólnych polowań. (zdjęcia - opis najlepszych psów - na tych nam będzie najbardziej zależało - ich rodowody) Jest masa pomysłów - tylko nie wszystkie na forum. Po ile składka roczna - tak żeby starczyło - na.............. kronikę;) A może skromną stonkę w Internecie?, a może podepniemy się na jedną ze stron już istniejących? A może - chyba trzeba się spotkać i porozmawiać:)!!!! Darz Bór Grzmilas:)

Autor: Barwin  godzina: 17:20
Grzmilas1 Pomysł super , ale myślę a właściwie mam nadzieję że nie ograniczycie się tylko do tzw ściany zachodniej. Ja wkażdym razie słóżę pomocą. Odległość dla mnie nie ma znaczenia. Pozdrawiam Barwin

Autor: Grzmilas1  godzina: 17:51
Zaraz mecz i tak na szybko;) Barwin - jeśli o mnie chodzi - To już zapraszam - masz dobrego psa i warto Go pokazać! ,„Jako swój wkład - "daje” 8 polowań zbiorowych" Dokładnie są to 2 polowania po 4 dni. ("daje" - złe słowo). Z życia - ciężko będzie uzbierać psy na te polowania – maraton – i bardzo niebezpieczne. Byłem tylko 2 razy w tym kole i były straty wśród psów:( Przy takiej ilości dzików - potrzeba 6 dobrych psów - będziesz potrzebny:). PS Czekamy na Klub czy jest ZA!!!!

Autor: bary  godzina: 17:56
Klub ... jak elektryk .. za a nawet przeciw :-)). Czujcie sie zaproszeni do uczestnictwa Zaraz znikam na chyba ostatnią w tym sezonie traperską noc z ogniskiem dzikami i gończymi więc wiecej jutro jak Bóg da. Ale ja się pytał nie bede ..... witek z hanowerka i bawarką sie melduje .... bo jak nie ......;))