Poniedziałek
16.03.2009
nr 075 (1324 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Jagdterrier

Autor: 846022  godzina: 17:39
Ad.Jager.Właśnie o to chodzi,że młodzi to przeczytają.Zadaj sobie teraz szczere pytanie;Czy ta Cuma była warta wybitej szyby???Skoro do niczego się nie nadaje,to po co to trzymasz i darmo dajesz jeść?Ja ci powiem .Ty jesteś psiarzem ,nie myśliwym.Uważaj,żeby ci życia starczyło za nim dojrzeje.I ty twierdzisz,że ja to jakiś folklor?To ty bredzisz jak potłuczony.Ty nawet nie wiesz co znaczy dobry użytkowy pies.Z tego co tu bredzisz u mnie ta suka by trzech dni nie zabawiła.To ciebie nie powinni czytać młodzi bo według twej teorii może być dziad,aby miał tylko papier.Jeśli chodzi o Kilera.Gdyby nie Dik nie byłoby Kilera.Gdyby nie hodowca z Kielc nie byłoby Gilzy.Powiedz mi teraz wielki kynologu;Jaki miał wkład w te psy wielki guru Słońce Peru?????Ja Ci powiem.Znikomy.To tyle.Ad,Grzmilas.Gdzie pada 100dzików w ciągu jednej zbiorówki???Chyba u chłopa w oborze lub w ubojni,albo gdzieś w zagrodzie.Jeżeli polowania odbywają się w takich miejscach to ja podziękuję.Aby strzelić 100 dzików trzeba oddać najmniej 100 strzałów.Biorąc pod uwagę pudła to będzie ze 200 lub więcej.Człowieku.To wojna nie polowanie.Można stracić wszystkie psy.Jacy myśliwi biorą udział w takiej rzezi?Boję się o tym pomyśleć.Dziękuję.Jeszcze jedno.Człowieku dobrze przeczytaj moje posty.Mnie nie rajcują zagrody ,konkursy tak jak was.Uważam to za cyrk objazdowy.Nie podniecam się pracą psa w zagrodzie bo w lesie można się niemile rozczarować i tak w większości przypadków jest.Ad.Canispulatus czy coś tam.Masz rację do miotu z innymi psami się nie nadają.Wczoraj w moje obejścia wszedł bernardyn sąsiada.Gdyby nie widły wylądowałby u chińczyka.Mnie na polowaniu wystarczą swoje.Nie potrzeba mi 20 psów tak jak wam.No bo po co.Trzy to już za dużo.Jeżeli uważacie ,że za mało to guzik wiecie.Waszych może być 20 moich wystarczy dwa lub trzy.

Autor: canislupus4  godzina: 18:56
Numerek...coś mi tutaj mocno nie gra,o ile jest mi wiadomo to GILZA to suka hodowli Guzika,a nie jak piszesz "hodowcy z Kielc"...no chyba,że Guzik do Kielc się przeprowadził???Tomek-czemuś się nie chwalił,toż bym wpadł!!! ;)))

Autor: Guzik  godzina: 19:28
Canislupus Co ja się będę przeprowadzał jak jestem przydupasem Słońca Peru- żeby dalej mieć po instrukcje?? ;))) Cyferka się mota, od samego początku. Niby wie, że gdzieś dzwonią tylko nie wie gdzie. Ale ja się już nie wypowiadam bo cyferka wymiękł i woli trzymać tego dziada, a już myślałem, że to faktycznie może być dobry pies i przyjedzie na zagrodę puści Blecka ten w dziesięć minut znajdzie dzika i sprowadzi do parteru po pięknym i głośnym gonie ;). A tak pozostaje nam wierzyć na słowo, że psisko THE BEST. Guzik

Autor: 846022  godzina: 19:32
Ad.Canipulatus.W każdym bądż razie dostał ja czy kupił z Kielc.Tak ćwierkają wróble.To dobrze,że Guzik ma udział w dorobku Słońca Peru.

Autor: Jeger  godzina: 20:04
ad. cyferka Napisałeś: "To ty bredzisz jak potłuczony";"Ty nawet nie wiesz co znaczy dobry użytkowy pies"; "Z tego co tu bredzisz u mnie ta suka by trzech dni nie zabawiła". Kolego cyferka. Zamierzam zająć się hodowlą, a nie jak ty - łowieckim RAKARSTWEM. Mam swoje wizje, plany. Skoro wiążę z suką pewne nadzieje hodowlane - dbam o nią i zostanie u mnie. Poluje. Będą jeszcze pewnie inne suki w mojej hodowli... To JA je oceniam, JA będę decydował czym będę je krył. Wybacz kolego, ale twoje zdanie KYNOLOGICZNEGO RAKARZA I HYCLA spływa po mnie jak wiosnenny deszcz... Napisałeś: "Jeśli chodzi o Kilera.Gdyby nie Dik nie byłoby Kilera" I tak dalej, i tak dalej... Na tym polega kolego ciągłość genetyczna, która jest uwidoczniona w rodowodach... Znajdż mi dziadka Twojego mixa...:) No dobra cyferka, widzę, że puszczają ci nerwy i zaczynasz obrażać ludzi. A już myślałem, że jesteś jakimś znawcą jagów czy innych psów, którzy kochają polowanie z psami, a przez takie czy inne okoliczności nie zetkneli się z legalną kynologią... Uwierz mi - znam takich.... Wspaniali ludzie od których można sie uczyć... Pięknie czują psy... Ale ty postępujesz jak nazista - nie tolerujesz u psów niedoskonałości... Nie czujesz przywiązania do psów... Nie czujesz do nich żadnej więzi... Zwierzę jest dla ciebie rzeczą... Dziwię się, że taki człowiek jak ty posiada uprawnienie do posiadania broni... Moim zdaniem tacy ludzie jak ty nie powinni polować, nie powinni mieć broni ... Z tego co piszesz masz jakiś uraz - być może ktoś cię w dzieciństwie wychowywał twardą rączką... Uważaj cyferka, bo jak cię ktoś wyśledzi, i wrzuci ten temat do twojej kw - możesz mieć problemy.... A tak na marginesie: obejrzyj film "Pręgi". Ze swojej strony kończę temat - szkoda mi czasu na psychoterapeutyczne zajęcia z rakarzami i hyclami.... Co byś nie napisał cyferka - oleję to.... Daj sobie spokój z tym forum i zostaw go w spokoju.... DB Jeger PS. A jak się zmienisz, chętnie z tobą pogadam...

Autor: Jeger  godzina: 20:11
ad. cyferka Napisałeś: "To ty bredzisz jak potłuczony";"Ty nawet nie wiesz co znaczy dobry użytkowy pies"; "Z tego co tu bredzisz u mnie ta suka by trzech dni nie zabawiła". Kolego cyferka. Zamierzam zająć się hodowlą, a nie jak ty - łowieckim RAKARSTWEM. Mam swoje wizje, plany. Skoro wiążę z suką pewne nadzieje hodowlane - dbam o nią i zostanie u mnie. Poluje. Będą jeszcze pewnie inne suki w mojej hodowli... To JA je oceniam, JA będę decydował czym będę je krył. Wybacz kolego, ale twoje zdanie KYNOLOGICZNEGO RAKARZA I HYCLA spływa po mnie jak wiosnenny deszcz... Napisałeś: "Jeśli chodzi o Kilera.Gdyby nie Dik nie byłoby Kilera" I tak dalej, i tak dalej... Na tym polega kolego ciągłość genetyczna, która jest uwidoczniona w rodowodach... Znajdż mi dziadka Twojego mixa...:) No dobra cyferka, widzę, że puszczają ci nerwy i zaczynasz obrażać ludzi. A już myślałem, że jesteś jakimś znawcą jagów czy innych psów, którzy kochają polowanie z psami, a przez takie czy inne okoliczności nie zetkneli się z legalną kynologią... Uwierz mi - znam takich.... Wspaniali ludzie od których można sie uczyć... Pięknie czują psy... Ale ty postępujesz jak nazista - nie tolerujesz u psów niedoskonałości... Nie czujesz przywiązania do psów... Nie czujesz do nich żadnej więzi... Zwierzę jest dla ciebie rzeczą... Dziwię się, że taki człowiek jak ty posiada uprawnienie do posiadania broni... Moim zdaniem tacy ludzie jak ty nie powinni polować, nie powinni mieć broni ... Z tego co piszesz masz jakiś uraz - być może ktoś cię w dzieciństwie wychowywał twardą rączką... Uważaj cyferka, bo jak cię ktoś wyśledzi, i wrzuci ten temat do twojej kw - możesz mieć problemy.... A tak na marginesie: obejrzyj film "Pręgi". Ze swojej strony kończę temat - szkoda mi czasu na psychoterapeutyczne zajęcia z rakarzami i hyclami.... Co byś nie napisał cyferka - oleję to.... Daj sobie spokój z tym forum i zostaw go w spokoju.... DB Jeger PS. A jak się z mienisz, chętnie z tobą pogadam...

Autor: MAX-508  godzina: 21:04
Ad Grzmilas Moje kopovy by dwa dni pociągneły o to się nie boję,ja też zresztą.U siebie też poluję po dwa dni i tereny nie są łatwe.Ja nie przyjadę z innych ważniejszych powodów.Po pierwsze w połowie września urodzi się mi dziecko,dlatego poluję tylko w swoich stronach najbliższy sezon i muszę być pod ręką.Po drugie mam u siebie w kole dużo dobrych zbiorówek oraz sporo u sąsiadów zza miedzy zaproszeń -wszystko w zasadzie wokół domu nie dalej jak 20-40km .I tak wszystkiego nie obskoczę przy najszczerszych chęciach. Plan na dziki w moim kole 280szt (3obwody) więc też mamy ambitne targety :).Ten sezon najbliższy odpada na pewno...

Autor: 846022  godzina: 21:19
AD.Jager.Na takich jak Ty najmniej mi zależy.Zajmij się hodowlą ,a ja polowaniem.Mnie za to pisanie to możesz w d... pocałować.Pozdrawiam.

Autor: iwona  godzina: 21:40
Cha.m -cha.mem w obejściu . K U L T U R Y !!!!!!

Autor: grubszyzwierz  godzina: 21:56
Wrzucaj ten film cyferka. Jak twój pies jest taki jak piszesz, to zatkasz gęby wszystkim i będzie na twoim, a jak kit sadzisz, to zwykła p jesteś i tyle.

Autor: 846022  godzina: 23:52
Ad.iwona.i VICE VERSA.Ad.Grubszy zwierz.Na pewno lepszy styl od psa z championatem pracy.Przysięgam,że zobaczysz.Daj mi jeszcze chwilę.Sam nie potrafię tego zrobić.Czekam na czas kumpla,który to zrobi.Pozdrawiam.