Poniedziałek
23.03.2009
nr 082 (1331 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Prośba o pomoc przy wyborze rasy psa

Autor: lajka  godzina: 13:51
Cyferka chciał napisać . Gdybym pił herbatę itd. ale mu się coś pop....... i tak wyszło.

Autor: DZIADBOJ  godzina: 14:33
Boryso kup sobie noktowizor-zaręczam ci,że będzie to mniej kontrowersyjne niż prośba o porade w sprawie wyboru rasy psa! .....mówię poważnie. Sam mam psy "rasowe z kwitem' ale nie powiem ci jakie, bo zaraz znów obsiądą mnie wszystkie jagdteriery z forum. jeśli chcesz ,to odezwij sie na priv . DB

Autor: Piotr Kukier (BT)  godzina: 15:02
DZIADboj, lewą nogą dziś wstałeś? trzeci temat z Twoim udziałem czytam i cały czas coś Ci "na poprzek"... Sam wprowadzasz kontrowersje.... mimo wszystko pozdrawiam, DB!!

Autor: Kocisko  godzina: 15:15
ad 846022 Ja takie uczucia miewam u różnych ludzi i wcale psów nie muszą mieć w domu. Widok, albo słuchanie niektórych ludzi wystarcza aby w gebie rosło.

Autor: DZIADBOJ  godzina: 19:38
Piotruś Kukier ...............no powiedz Kolego,czyż nie miałem racji?Mój wpis był o godz 14:33 , po nim Twój, potem Kociszcze o 15:15 (on sie nie obruszył-pewnie jest tego samego zdania co i ja) , następnie był....no właśnie ,nie było nikogo.... Mogę sie założyć,że gdybym wpisał rase psów,którą ja hoduje, to zaraz (i tu powtarzam po raz drugi) obsiadły by mnie jagdteriery !!! A tak.....cisza,spokój -aż sie chce przeglądać wpisy. Nie miałem nic złego na myśli, nie wstałem lewą nogą. DB

Autor: Piotr Kukier (BT)  godzina: 20:33
Wpisów nie ma dużo, bo właśnie przez takie pisanie o niczym temat umiera... Do cyfry nie piszę, bo on jest nie reformowalny... Sam miałem tu parę ostrych dyskusji o rasach, zawsze jednak na temat... Zresztą gdyby to był jeden wpis, nawet nie zwróciłbym uwagi... pozdrawiam, DB!!