Poniedziałek
16.03.2009
nr 075 (1324 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: posokowiec bawarski

Autor: gomóła  godzina: 12:11
Właśnie o tą hodowle chodzi! Można wiedzieć czemu koleżanka ją odradza?? Pozdrawiam DB

Autor: Hubert1  godzina: 12:45
Simona, najlepiej napisać odradzam i już, napisz dlaczego tak twierdzisz?może masz jakieś prywatne urazy, a może był Twoim kochankiem i cię rzucił a teraz robisz mu antyreklame.

Autor: mariusz34  godzina: 13:15
Hubert1 ! Jaki masz cel w obrażaniu uczestników forum? Czy to ze względu na fakt, że Simona nie poluje? Życzę każdemu takiego podejścia do posokowców, bo nie każdy z myśliwych zadaje sobie tyle trudu, co ona w kwestii pracy na ścieżkach tropowych. Oprócz tego Simona ma duże rozeznanie w hodowlach posokowców w Polsce. Może nie miała czasu odpowiedzieć - nie każdy siedzi godzinami na łowieckim.

Autor: Piotr Kukier (BT)  godzina: 13:33
Może poprostu simona wie coś na temat tej hodowli, co ją dyskwalifikuje, więc sygnalizuje ten problem, żeby się ktoś nie naciął... z drugiej strony nie musi mieć ochoty publicznie "obrabiać" tej hodowli... zamiast się "rzucać" i obrażać Koleżankę może napiszcie do Niej na prive... pozdrawiam, DB!!

Autor: mariusz34  godzina: 14:28
Ja znam jednego psa z tej hodowli - dla mnie eksterier super, ale pies młody jeszcze, mało znany ..., co w lesie potrafi - nie wiem.

Autor: gomóła  godzina: 18:19
Ad Simona Dziękuje za odpowiedz lecz szkoda, że tak późno bo pieska już kupiłem. Mam nadzieje, że będzie wszystko OK.

Autor: Ewa Drabińska  godzina: 18:41
Simona fajna babeczka ale chyba aż tak dogłębnie hodowców nie sprawdza :P Co Patka?