Czwartek
07.05.2009
nr 127 (1376 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: OBSCENIC DEVIANT TOUR czyli wystawa klubowa OGARÓW POLSKICH , OPOLE 2009

Autor: Bobo bobo  godzina: 05:24
dlaczego klamiesz??? wiesz jakie psy byly wystawiane w konkurencjach hodowlanych??? moja byla... widziales???

Autor: Grzmilas1  godzina: 07:48
Dublet

Autor: Grzmilas1  godzina: 07:49
bobo - na następną Klubówkę też przyjadę. Nawet bez psa - zobaczyc 45 ogarów w jednym miejscu - WARTO!!! A to będzie prezent dla Ciebie - zasponsoruje jedną Koszulkę (kurtkę - nie jest tania:( Podaj tylko jaki kolor lubisz????

Autor: Grzmilas1  godzina: 13:40
A za rok - jak już pisałem obiecuje - DZIKUSA NA GRILU. Każdy Ogar będzie miał porcję dziczyzny gratis:) -w trakcie Klubówki. Mam już Kolegę, który rozprowadzi piwko - do dzika. To z mojej strony. Brak mi tylko sponsora na beczkę piwa (a może dwie;) Bobo???? Porozmawiam też z innymi zwycięzcami. Mamy troszeczkę czas.!!!! - ale trzeba zacząc działac:)

Autor: Bobo bobo  godzina: 16:43
ok. moga byc trzy beczki... ma byc podobno sto ogarow!!!!!!!!!! ale jedno ale .....chorzy nie piją!!!!! PS. kurteczka ma byc w bialo czerwone paski, jesli mozna prosic.....

Autor: Grzmilas1  godzina: 18:10
Rozmawiałem przed chwilą z Kolega. Nikt nie jest tani on też. Za beczkę 50 litrową - proponuje 300 zł. (oczywiście on rozlewa i dzieli dzika i jego dojazd - dużo - czy mało - osadźcie sami - wg mnie ok - piwo Bosman z Szczecina). PS Bobo - kaftanik. Za kolor w biało - czerwone paski jest dopłata, Jak za beczkę piwa. Obiecałem i będziesz tak ubrany w biało czerwone paski na klubówce. Ja stawiam. Na priv podaj adres - napiszę numer kąta – gdzie masz wysłać kasę tylko za piwo. Kaftanik ja stawiam w biało czerwone paski. Wierzę –że w końcu zaczniesz działac. Bardzo szybko to sprawdzimy:)

Autor: Aszemi  godzina: 18:26
A nie czerwono czarne??

Autor: Bobo bobo  godzina: 19:59
ok. PS. jest tylko Bosman???? sorry ale miało być czerwono-czarne.

Autor: RaB  godzina: 22:46
kto sie czubi ten sie lubi ;) bo inaczej to przenieście wątek do "Hyde Park" ;)