Wtorek
23.06.2009
nr 174 (1423 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Dumam, dumam....

Autor: Venator Magnus  godzina: 00:59
Na zdjęciu: międzynarodowa "skupina" właścicieli i hodowców terierów walijskich z Czech, Słowacji i Polski;))) Venator Magnus

Autor: canislupus4  godzina: 06:09
Gratuluję wszystkim,szczególnie rzecz jasna CACIT-u!!! DB canislupus4

Autor: łapacz  godzina: 07:22
Gratki Wielkie Koledzy Pozdrawiam DB

Autor: dzikuu  godzina: 07:26
Rzeczywiście było fajnie. Nie ma to jak być na takim konkursie bez psów :))) Luuuzik totalny . Szczególne gratulacje dla Emili i jej borderki. Dobra robota. VM jeszcze raz gratuluję CACIT-u. Jarek gratuluję dobrego startu psów ( miałeś trochę pecha ) i ... uwolnienia się od nałogu : ) Że są dobre welshe i patterdale wiedziałem , a dowiedziałem się że mogą też być dobre bordery , foxy krótkowłose i szorstkie , nawet jeden paddington , ( nie wiem jak pracował ) Fajnie było się spotkać. A co do łajek to wszyscy , którzy byli zobaczyli jak wszechstronne zastosowanie mają te psy : ) !!! Darz Bór.

Autor: dzikuu  godzina: 07:35
A przy okazji jeszcze raz gratuluję doskonałej roboty na wschodzie ,całej naszej reprezentacji.

Autor: grubszyzwierz  godzina: 08:39
Dzikuu, chyba Ci ta łajka na konkursie norowania po browar ganiała....

Autor: maks67  godzina: 08:44
Gratulacje dla koegów a raczej ich piesków! Coś enigmatycznie piszecie o łajkach może więcej informacji? Pozdrawiam!

Autor: dzikuu  godzina: 09:50
maks67 bo to był konkurs norowców , łajka zapewniała że tak powiem zaplecze kulinarne. Ale piszmy tu o norujących terierach , których ( tych doskonałych ) było w Vinohradah bardzo wiele.

Autor: MARS  godzina: 10:01
"łajka zapewniała że tak powiem zaplecze kulinarne" Łajka w pięciu smakach?? :-))))

Autor: Venator Magnus  godzina: 10:23
Sprawa jest "prosta"... hehehehe Dzikuu dowiózł "miąsko" na grilla... ale jakoś nie mógł dociec z jakiego "zwierza" to było ;))) Było jakieś "bladziutkie" ... ale co najważniejsze bardzo smaczne. Po kilku głębszych (notabene kliku rodzajach wódek) ........"dociekliśmy" prawdy hehehe Od tamtej pory mogę z "czystym" sumieniem powiedzieć "ŁAJKI SĄ ...DOBRE" Venator Magnus Pozdrawiam jagowców - których w swoim zacięciu do psów i "cichej" miłości do paterdalle terierów ...przywiało na ten konkurs ;))))

Autor: dzikuu  godzina: 11:13
Jarek zapowiedział , że na konkurs GŁÓWNY norowców przygotuje bordera w warzywach : )

Autor: Guzik  godzina: 11:40
VM. GRATULUJĘ CACITU!!! Tym bardziej że to suka z twoim przydomkiem. Dla pozostałych gratulacje za próbę i ciut więcej szczęścia następnym razem. db guzik

Autor: dzik-arz  godzina: 12:12
żona po słowacji twierdzi ze łajki są dobre!:-)

Autor: qfoks  godzina: 21:49
Gratulacje dla wygranych i słowa pociechy dla tych co się ze szęściem o włos mineli. Pozdrawiam Ps. Jeśli dzikuu tak dobrze sprawia łajki to następnym razem dostanie moją.

Autor: MAX 508  godzina: 22:42
Ja tam wierzę że Eminem Cacit zrobi...w końcu go miałem u siebie...:)Uderzeniówka był na dziki to i lisy będzie maltretował. Młody jest jeszcze i chciałby szybko lisa pokonać :)Za szybki po prostu i zanim lis się pyskiem wykręci i zorientuje że "coś"do niego biegnie po norze to już ma to coś wbite w siebie.Nie daje się lisowi normalnie do "walki" przygotować ... Norowanie to nie mój "świat"ale Eminemowi będe kibicował coś czuje dłużej,polubiłem diabła...świetnie koty na ścierniskach kasował:)tylko nie mówcie Alette... Co do Łajek to ruscy jedzą tylko te "nierobotne" te dobre zostawiają do polowaczki:):) gratuluję wszystkim.

Autor: Jeger  godzina: 23:51
VM, gratulacje! A czy startował pies, który zdaje się w zeszłym roku zdobył CACIT...? Walijski chyba....? DB Jeger

Autor: Jeger  godzina: 23:53
Łapacz, GG nie używam! DB Jeger