Sobota
05.09.2009
nr 248 (1497 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: ogary-polujące część II

Autor: Bobo bobo  godzina: 05:42
>..

Autor: Bobo bobo  godzina: 05:43
.

Autor: Bobo bobo  godzina: 05:45
i opowiadanko do zdjęcia.

Autor: Bobo bobo  godzina: 05:46
\

Autor: Gończarz  godzina: 09:49
No i co z tej Waszej kłótni dobrego?!!! Czy lepsze będą ogary i gończe?Mamy tylko 2 rasy do polowania a inne narody?Bo albo sie kłócimy i podstawiamy sobie nogi i puszymy sie jak nam się coś uda a z innych śmiejemy.Wczoraj znowu słyszałem,że twardo się przymierzają do zamknięcia KW dla op igp.Jak to sie stanie to nic już nie dolejemy-ani ze wschodu ani z zachodu czy południa.Gończych już jest trochę i jest z czego wybrac ale do ogarów przydałoby się coś włączyc do hodowliDotychczas wpisywano ponoc każdego gp bez papierów choc wiadomo było,że ma przodków z papierami a teraz nie wpiszesz nic ,żadnego nn-a chocby był najlepszy użytkowo i poprawny eksterierowo.Ze skrajnosci w skrajnosc.A będzie to tylko ze szkodą dla naszych ras. Darz Bór!

Autor: Bobo bobo  godzina: 11:56
\

Autor: Bobo bobo  godzina: 12:10
\z

Autor: Bobo bobo  godzina: 12:12
z..

Autor: Bobo bobo  godzina: 12:13
z.,

Autor: Bobo bobo  godzina: 13:06
\...

Autor: Bobo bobo  godzina: 13:07
end.

Autor: Bobo bobo  godzina: 14:01
ad Gończarz widać jakie ten światek biznesowo-psi ma krótkie nóżki.....Na ZKwP psim Watykanie Świat się nie kończy , tragedii nie będzie...oprócz tej psiej .....ale nią tam mało kto się przejmuje. A co??? od wczoraj wiadomo jakie psy są na KW czy to OP czy to GP, nikt jakoś wcześniej się z tym problemem nie ujawniał ani go nie podnosił....a każdy kto jest w temacie wiedział co tam za sitwa urzędowała i robi to do dzisiaj !!!!!, więc nie rozumiem nad czym tak ubolewasz..... poczekajmy i zobaczmy , A może w końcu ktoś te wszy sprowadzi do parteru...............i weźmie twardo za ryje. pożywiot u..... PS. Lepiej się obudzić z ręką w nocniku niż się wcale nie obudzić

Autor: Grzmilas1  godzina: 16:42
bobasku przeczytaj to jeszcze raz - post ALFA !!!

Autor: Grzmilas1  godzina: 16:51
ALF - gratuluje postu - pięknie to wszystko ująłeś!

Autor: Bobo bobo  godzina: 18:47
Argumenty z księżyca o bobku bolszewiku to chyba max co możecie z siebie wykrzesać, no ale czego się spodziewać po kimś kto nawet psy miesza w polityczne bajoro. z PS. A tak po prawdzie to zawsze jest coś za coś nie prawda ....Posnen und Gorlitz. Ja oder Nein????

Autor: zamlicze  godzina: 23:03
tia......silnie powątpiewam w talenty autorskie Sciesińskiego....w zasadzie nie znam pozycji jego własnego autorstwa

Autor: zamlicze  godzina: 23:05
tia....w kwestii formalnej .......Ściesiński jest marnym autorem.....nawet plagiaty potrafi spieprzyć