Czwartek
26.11.2009
nr 330 (1579 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: pytanie o wachtla  (NOWY TEMAT)

Autor: piecuch  godzina: 20:04
witam koleżanki i kolegów.mam szczeniaka wachtla (6 miesięcznego). pies w zamyśle ma być dzikarzem.od razu wyjaśniam dlaczego wchtel dzikarzem. a no dlatego ze od jakiegoś czasu czytam to forum i jak miałem kupować psa przewertowałem dość pokaźną liczbę tematów z cyklu "jaką rasę wybrać" z których wywnioskowałem że wachtel to pies idealny dla początkującego jeśli chodzi o układanie psa myśliwskiego.jak wyjdzie z wachtlem to kupie łajkę.aha no i dość istotna sprawa jeszcze jeśli chodzi o tego dzikarza.w moim obwodzie większość zwierza to dzik wiec i na niego najczęściej poluje.aport jakiejś kaczuchy od czasu do czasu tez sie trafi jak i dochodzenie postrzałków. pytanie ma takie- co powinien pokazywać 6 miesięczny szczeniak tej rasy żeby dobrze wróżyło na przyszłość?czy może niczym specjalnym nie musi sie wykazywać bo jeszcze ma na to czas?z góry dziękuje za odpowiedzi.

Autor: Arturro  godzina: 21:43
gratuluję wyboru,to doskonałe dzikarze,a polowania na kaczuchy nie trzeba ich uczyć,jak chcesz pogadać na temat to zadzwoń D.B.

Autor: Przemekswierk  godzina: 21:48
Ja polecam pare filmikow tez z szkolenia wachtla a tak do lektury i milego szkolenia.. wachtel (www.youtube.com/watch?v=krxAzlPT_u4)