Czwartek
10.12.2009
nr 344 (1593 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Praca szczeniaków GP

Autor: Cyfra  godzina: 09:35
Uuuuuuuuuuu..........Jak ten film jest z Princi to musi być ciekawy.Dawaj,dawaj chętnie popatrzymy.Koruję to fakt, ambony co mi nie przeszkadza ,że od czasu do czasu coś kropnę.Chciał byś strzelać tyle co ja.Jednego dnia jestem w stanie tyle strzelić co ty przez cały sezon.Nie jest to przechwałka bo nie ma się czym chwalić.Tak, w większości trzymam bez papierowe teriery,których nie muszę się wstydzić w przeciwieństwie do tych co na konkursach w hektarowej zagrodzie nie mogą odnaleźć dzików.U mnie takie coś jest nie do pomyślenia.Tym się różnię od producentów goowna ,w tym i od ciebie.Ja się nie oszukuję w przeciwieństwie do was ,że goowno jest cacy.Dla mnie dziad jest do eliminacji bez względu na urodę i cenę.Konkursy pozostawiam tobie,sobie konkursy w lesie. Co do ostatniego zdania. Dlaczego myślisz,że jestem samotny????Czy ty pisząc na tym forum też jesteś samotny??Z trzy dni będę tu sporadyczny.Dziadoboj-najlepsza baba to własna graba.Pamiętaj o tym. Marek Pies szukający postrzałka fakt ,że idzie za tym postrzałkiem.Co do watahy to opowiadasz bzdury.Gdy jest to locha z warchlakami jak myślisz od czego zaczną psy???Być może na początku rzucą się na warchlaki,ale niestety to locha odpiera ataki i siłą rzeczy ona stanowi centrum zainteresowania psów.Tak ja to obserwuję.Reszta tak jak napisał puchaty.

Autor: DZIADBOJ  godzina: 10:27
cyfra lejwoda z ciebie jak sie patrzy..... ......no jak można strzelać dziki będąc stażystą? nadal upieram sie przy tym, że chów bezpapierowców to ślepy zaułek.Nie jesteś w stanie stwierdzić jaki stopień pokrewieństwa wystepuję w parze rodzicielskiej jaką szykujesz do skojarzenia.Poza tym twoja filozofia jaga jako "inteligentnego świrusa " do mnie nie dociera, bo ten inteligentniejszy zachowa rozsądny dystans, natomiast świrus idąc na dzika na maxa długo nie pociągnie. Jak wiemy i jeden i drugi typ psa tobie nie odpowiada.ty chcesz mieć dwa w jednym ale tak sie nie da. Wniosek z tego nasuwa sie oto taki: nie masz psów. puchaty poza Yorkami nie pisze o tym co trzymam, bo to nie ja jestem od opinii co do umiejetności moich psów. Natomiast jesli ktoś tłucze na klawiaturze non stop " moje jagi , jagi , jagi ... " i mówi, że takie "och i ach " sam ma, to niech je pokarze w końcu.

Autor: Jacu  godzina: 11:06
DZIADBOJ Czy wiesz że jedną z lepszych a jednocześnie ryzykownych metod doboru pary hodowlanej jest inbreeding ?

Autor: Cyfra  godzina: 11:23
Dziadoboj Można .Tak po cichu.Bierzesz broń,psa ,włazisz w młodnik i walisz w łeb.To takie proste. Wiem z kim mogę dyskutować,a kogo olać i tego się jednak będę trzymał. Oooooooooo...................... w temacie polowania na dziki odezwał się hodowca yorków,a to dopiero autorytet.Nie mów ,że łazisz z nimi na dziki.Chyba ze śmiechu się przewracają.Gdzie ja ci piszę o swoich jagach?Chyba mnie z kamionką pomyliłeś.Nie wiem czy czytać nie umiesz,czy masz kłopoty ze zrozumieniem.Ja pokazałem ci jakiego psa miałem i chciałbym mieć.Teraz kolej na ciebie.Tylko proszę nie mieszaj w to Princi.

Autor: Hania  godzina: 11:37
Jacu Tylko dobrze jest wiedzieć na co ten inbred. A bez papierów trudno.

Autor: Jacu  godzina: 12:10
Hania Bez papierów co najwyżej można ocenic przodków pierwszego pokolenia i to na zasadzie co "Wiesiek z Heńkiem" widzieli (o ile maja o psach jakieś pojęcie). Lub wysłuchiwac mitów kolegów myśliwych przekazywanych drogą pantoflową z innych kół o "boskim" psie. To jest niestety najczęstszy dobór psów na materiał wyjściowy którzy tu na forum wykładają swoją teorie "super-menela".

Autor: DZIADBOJ  godzina: 12:16
cyfra no i po raz drugi okazuje sie ,że lejwoda z ciebie jest niezły..... Cały czas piszesz pod kątem jagów, po czym piszesz, że o nich nie piszesz. jak dla mnie to mieszkasz na 10 piętrze i nie masz psów, stażystą jak na mój gust nie jesteś , kłusownikiem też nie, bo gdybys nim był, to byś otwarcie nie pisał ,że strzelasz dziki nie mając ku temu uprawnień. Taki forumowy Sabała z ciebie Cyfra....

Autor: Cyfra  godzina: 12:27
Panie specjalisto od yorków słusznie pan zauważyłeś,że piszę POD KĄTEM JAGÓW,A NIE POD KĄTEM TEGO CO AKTUALNIE POSIADAM.Zauważ,że przed chwilą pisałeś zupełnie co innego.Mam swój dom ogród,blisko las,nie jestem samotny,mam akwarium ,psy i nie jestem pedałem.Kto to jest Sabała?Wiesz co mam jeszcze?Możliwość polowania w najpiękniejszych zakątkach Polski bogatych w grubą zwierzynę czego niestety inni mogą mi jedynie pozazdrościć.

Autor: Cyfra  godzina: 12:33
Jeszcze coś mi się przypomniało co mam.Mam jeszcze parę groszy,aby móc trwonić je na swoje zachcianki.

Autor: Bobo bobo  godzina: 13:12
tiaa za ten poski "inbryjding" to potem placa inni...nigdy nie ten ch......j co to mnozy...i wydaje sie mu. Hania probowala niech cos o tym napisze, na "kogo" ty????

Autor: DZIADBOJ  godzina: 13:59
cyfra nie dosć ,że lejwoda , to jeszcze i samochwała.Pod katem psów nie mam zamiaru dłużej z toba pisać , bo jest to z twojej strony jałowe , choc w innych tematach jesteśmy zgodni np " zabrane prawo jazdy a pozwolenie na broń" . cześć.

Autor: Cyfra  godzina: 14:12
Dziadobój Nie pisz więcej bo faktycznie nie masz nic do powiedzenia,a tego rodzaju pisanina w twoim wydaniu to dziecinada. Cześć.