Czwartek
10.12.2009
nr 344 (1593 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Łajkarze przy ognisku.

Autor: dzikuu  godzina: 08:31
Podoba mi sie twarda psychika wszystkich trojga " litwiniąt " przywiezionych do Polski. Chyba źle mi się wydaje , że przez Twoje wypowiedzi przebija zazdrość ? A łajki , które wyszły z mojej ręki już możesz zobaczyć. Z mojej strony to koniec rozmowy . Pozdrawiam.

Autor: ukrainiec  godzina: 10:37
Zadajesz pytanie i kończysz rozmowę. Ciekawe. Zazdrości nie mam. "Litwin" u mojego kolegi i jest mi dostępny do krycia suki(czego nie planuje). Z drugiej strony nigdy nie robiłem "podchodów" do kupienia tego psa(w odróżnieniu od ciebie) więc skąd to podejrzenie o zazdrość. Mam swoje łajki i jestem z nich zadowolony. Zdaje sobie sprawę że nie są najlepsze na świecie. Uważam za niesmaczne w śród łajkarzy(innym się nie dziwie) obgadywania psów jednego właściciela na podstawie filmu, do tej pory to się nie zdarzało, ale widze ze ty i Step wprowadzacie nową "jakość". Twoje powody znam, Stepa nie. Może "sława" mu uderzyła do głowy. Mówiąc "twoje łajki" to durze uogólnienie. Moje psy nie są spokrewnieni i ich rodzice z różnych regionów Rosji i Ukrainy które dzieli tysiące kilometrów. Ja się ciesze że z twojej rękę wyszły łajki i nigdy mi się nie zdarzyło napisać że łajki Rafała nie są dobre - bo coś tam (zdanie mogę sobie wyrobić z relacyj chociażby Marka z Sochaczewa) Chyba zdajesz sobie sprawę że są psy lepsze. Trochę więcej szacunku do pracy innych i psów. Powodzenia i bez urazy.

Autor: dzikuu  godzina: 13:01
Chęć kupienia psa od kolegi to na Ukrainie " podchody " ? Wyrażenie zdania na temat pracy psów to u Ciebie " nowa jakość " ? Mimo wcześniejszych Twoich słów : " Czemu nie chcesz? Pisz " . A moje łajki nie są dobre , gdybym w Rosji zdobył dyplom I-go stopnia , mógłbym powiedzieć , że są. Myślę , że wystarczy tej " otwartej dyskusji " Resztę na priv.

Autor: Cyfra  godzina: 13:39
Nie obnażajcie się panowie.Wam profesjonalistom to nie przystoi.

Autor: Kocisko  godzina: 23:28
Oj, rzeczywiście coś nie halo poszła ta gadka. Rafał i Ołeksandr-oprzemy tę sprawę o bufet na najbliższym łajkowisku.Po co się niepotrzebnie nakręcać? Napiszcie no lepiej jak ostatnie polowania Wam poszły.