Czwartek
10.12.2009
nr 344 (1593 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Alpejski Gończy

Autor: Piotr Kukier (BT)  godzina: 00:48
A propos krycia z hodowli Princi: -prawo nie zostało złamane; -jeśli była ko6sultacja weterynaryjna, tym lepiej; -nie wiem jak teraz (nie chce mi sie szukać) ale kiedyś był zapis, że może być dwa krycia w roku kalendarzowym, raz w życiu suki, aby zmienić termin porodów (z wiosny na jesien6, lub z lata na zimę); ze względów łowieckich lepiej jest mieć szczeniaki wiosną (ew w zimie); -wolałbym kupić szczeniaka z krycia cieczka po cieczce, od świadomego hodowcy, po dobrze odkarmionej suce, na wysokobiałkowej, zbilansowanej karmie, niż po suce karmionej śrutą ze skwarkami, nawet gdyby to był pierwsze krycie... pozdrawiam, DB!!

Autor: mer  godzina: 06:54
Cwaniak zamieszania narobił.Kto zamieszanie robi to wszyscy wiedzą.............To nie ja kazałem galerie oglądać,.Co do miotu to tylko i wyłącznie twoja sprawa mi nic do tego. mer.

Autor: mer  godzina: 08:31
ad.princi. Napisałem;Jak się mylę to mię popraw ;-poprawiłaś i jest ok.Przepraszać niema za co dając pewne informacje do opinii publicznej trzeba się liczyć zarówno z krytyką jak i uznaniem.Nie będziemy pisać na forum ,znając życie w niedługim czasie się spotkamy i tam możemy wyjaśnić sobie niejasności. Ps nie dawaj więcej swoich zdjęć ,bo niektórzy ......................noc mieli ........... pozdrawiam Mer.

Autor: MARS  godzina: 08:40
Suki różnie wygladają po odchowie młodych. Niektóre jak szkielet obciągnięty skórą, inne, w tym moja, w czasie odstawiania szczeniąt waży jakiś kilogram więcej niż normalnie. Wszystko zależy od jakości podawanej karmy, jej ilości i ilości młodych. U mnie ostatnio mimo siódemki w miocie, Certa i tak musiała iść na prawie dwumiesięczne odchudzanie. Co do krycia, jak już było napisane wedle przepisów jest ok. Jak suka jest w dobrej kondycji to raczej nie ma co kopi kruszyc. Tym bardziej że zakładam, większość miotu ma już Princi rozsprzedane. U mnie też na dniach będę jechał na krycie w kolejnej cieczce po szczeniętach. Tylko że u mojej cieczki są co 9-10 m-cy :)

Autor: Piotr62  godzina: 09:29
Tak przy okazji Mars napisz jakim psem będziesz krył?

Autor: Cyfra  godzina: 10:04
Jager Jeżeli chodzi o właścicieli fabryk to ty niejednego znasz.Ty znasz nawet wszystkich"prezesów psich koncernów".Każdy z nich podejście ma zajeb........ do chwili gdy wybecylujesz za szczeniaka ,a później okazuje się ,że funta kłaków wart.To tak na marginesie. Mer Tu właśnie ty zamieszania narobiłeś i nawet nie masz odwagi przeprosić,a zdjęcia to niech daje bo ma co dziewczyna pokazać.Jak ja bym miał takie wdzięki obtapetował bym całą galerię.To też tak na marginesie. psNie wiem czy dobrze napisałem"obtapetował bym" jeżeli źle to przepraszam.I jeszcze jedno dla ciebie mer,noc przespałem spokojnie bo zdaje się,że do mnie pijesz choć samemu ci ślina cieknie.

Autor: Cyfra  godzina: 10:06
Piotr62 Moim,w typie rasy.

Autor: MARS  godzina: 12:47
Ad Piotr62 Powtarzam skojarzenie z Ir-em z Viselcu.

Autor: mer  godzina: 13:57
Cyfra.Do ciebie nie pije ,dziewczynę znam .Nie masz się co martwić,nie w moim guście. Co do mojej odwagi i przeprosin ,napisałem że jak się z nią spotkam ,to wyjaśnimy sobie niejasności ,bez zbędnej publiczności.To chyba wszystko w temacie,. Mer.

Autor: Cyfra  godzina: 14:09
Mer Są gusty i guściska.Jeżeli publicznie ją w jakiś sposób obraziłeś i nie miałeś racji to i publicznie mógł byś przeprosić.To tak z czystej kultury wychowania wypada.Chyba ,że już taki typ człowieka.Przemyśl swoje zachowanie.To chyba wszystko w temacie

Autor: mer  godzina: 15:08
Napisałem wyjaśnimy niejasności,co ma wyjaśniać na forum-żeby narobić jeszcze gorszego szumu(raczej nie).Jak się mylę przeproszę.Nie wyciągaj za szybko wniosków o kimś kogo nie znasz,ja o tobie togo nie robię.A swoje zachowanie w pełni przemyślałem . to chyba dość wyczerpująca odpowiedz .

Autor: mer  godzina: 15:09
Napisałem wyjaśnimy niejasności,co ma wyjaśniać na forum-żeby narobić jeszcze gorszego szumu(raczej nie).Jak się mylę przeproszę.Nie wyciągaj za szybko wniosków o kimś kogo nie znasz,ja o tobie togo nie robię.A swoje zachowanie w pełni przemyślałem . to chyba dość wyczerpująca odpowiedz .

Autor: Cyfra  godzina: 15:19
Dobrze,że chociaż tyle............