Wtorek
14.12.2010
nr 348 (1962 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Nora Komfort _

Autor: dzikuu  godzina: 07:21
To dobre koledzy , usmiałem sie setnie. Myśle , że właśnie tak trzeba " walczyć " z pseudoekologami - śmiechem , gdyż z ich tekstów tylko pośmiać sie można. Marucha , ja chyba wreszcie zaskoczyłem Ma i Rucha . Jakbym miał to tez bym ruchał : )))

Autor: Marucha  godzina: 07:46
ZLek wróbelek to ptaszek jest śmiały, choć się pręży i stroszy, nic dokazać nie może... bo dziobek ma za mały.

Autor: Marucha  godzina: 08:25
Okres huczki nastał to jest czas nadziei Dzikuu zamiast czekać wyruszaj do kniei !

Autor: Marucha  godzina: 08:25
Okres huczki nastał to jest czas nadziei Dzikuu zamiast czekać wyruszaj do kniei !

Autor: Jeger  godzina: 17:52
Cała nadzieja uwolnienia naszego forum od Alette spoczywa w Koledze Jastrzębiu...:)) DB Jeger

Autor: alette  godzina: 18:37
ad gardziołko No tak, pewnie w Korei Północnej, nie bedzie zakazu norowania, bo tam wogole zacofanie i komunizm. Ale w Polsce norowanie będzie kiedyś zakazane, to pewne. Tak samo jak zakazane zostało polowanie par force w Anglii. Corrida tez kiedyś będzie zakazana. Ciebie gardziołko wpuścić do takiej sztucznej nory, i potem wpuscić tam wściekłego agresywnego psa, jakiegoś dobermana, czy rotweilera. Jakby ci tyłek poszarpały to zmienilbyś zdanie o norowaniach!

Autor: Jeger  godzina: 19:07
ad. alette Nie strasz gardziołka wilkiem, bo łańcuchów pokarmowych nie zmienisz. Od wieków zwierzęta się zjadają, a drapieżniki konkurują między sobą. Najbardziej "wyspecjalizowane" gatunki konsumują te bardziej proste, a potem to tak idzie sobie w dół... Lisów jest zdecydowanie za dużo, co szkodzi naturalnym ekosystemom. Nie ma wścieklizny, moda na futra nie może się przebić.. Metoda indywidualnego polowania na lisa z "gołą" dubeltówką, kiedy trzeba się wykazać kunsztem i sprytem łowieckim - zanika. Lis jest strzelany głównie kulą, bardziej jako sprawdzenie umiejętności strzeleckich i broni, niż polowanie... Nie krytykuj "kretów". Ci strzelają śrutem, a poza tym ryzykują zdrowiem i życiem psów, które, pracując bez przymuszenia pod ziemią, wykonują super robotę... DB Jeger