Wtorek
29.03.2011
nr 088 (2067 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: KLUB NTM na Targach

Autor: EdiKris  godzina: 08:13
Darek obawiam się, że Cyfra nie ma jaj żeby się pokazać i podać rękę przedstawiając przy okazji.

Autor: Cyfra  godzina: 09:34
Jeger A ty myślałeś,że te wasze championy to mnie się przyśniły?Każdy ,którego miałem był lepszy od połowy tych ,które tam są wystawione.Ten,którego mam obecnie również.Tak mi się wydaje.Choć cholera go wie bo może mieć krzywy zgryz,ale jak się mu przyglądam to szczęka mu nie odstaje:))) darjag Dziękują Szanowny Kolego za zaproszenie , ale Hayty Payton/pewnie źle to napisałem/ to nie dla mnie.Bawcie się w nim dobrze. Pozdrawiam. Edi Co do jaj to zapewniam Cię,że byś się zadławił. Przemek Widzisz kolego,że trzeba najpierw zobaczyć,dotknąć,a później dopiero mieć własny pogląd na dany temat. Nie wolno bez krańcowo wierzyć w to, kto ci coś powie.

Autor: MARS  godzina: 09:43
Kiedyś spotkałem na spacerze kolesia z takim psem w typie foksa. Włos ni szorstki ni krótki, z 45 cm w kłebie. No ale koleś na zabój przekonany że to rasowy pies bo przecież tak mu "hodowca" powiedział jak sprzedawał. Popatrzył na moje wytrymowane burki i stwierdził że nawet do foksterierów nieco podobne, ale do takiej doskonałości jak ma jego to jeszcze im sporo brakuje.

Autor: Cyfra  godzina: 10:00
MARS Zaufaj mi.Wiem o czym piszę.

Autor: kamionka1978  godzina: 11:48
Cyfra bo oglądałeś w złej rozdzielczości , spróbuj w 3D

Autor: Jeger  godzina: 21:32
ad. Cyfra No to wypada pogratulować tylko Koledze! Rozumiem, że przodkowie psów kolegi w swoich genach nigdy nie miały przodków rodowodowych...:) Po prostu tak się urodziły z dnia na dzień podobne do jagów...:) CUD! Ja bym założył dla takich przypadków księgę wstępną...:) DB Jeger

Autor: Cyfra  godzina: 21:46
Jeger Jak kupowałem to mówili,że po "papierowych" , ale jakich to już nie potrafili powiedzieć.W każdym bądź razie po użytkowych , nie wystawowych.Na pewno ich rodzice polowali.