Wtorek
29.03.2011
nr 088 (2067 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Przyjemne oczekiwanie - Opusowe gończaki w drodze  (NOWY TEMAT)

Autor: musia  godzina: 08:26
Koledzy !!! Czyż mogłam się z wami tym nie podzielić ?? Przyjemny dreszyk podniecenie ( bo z rzadka pojawiają się maluchy), oczekiwania. I tym razem sunka polująca, w rękach myśliwego. Student leśnictwa, "swój" człowiek, w nagance chodził odkąd mógł. Facet z pasją, myśliwy ( po dziadku ...hihi). Ze swoją gończarką ma na koncie i dzika i łanie i byka. Bardzo mnie to cieszy, bo okazuje się ona świetnym tropowcem , a Jakub ma zamysł propagować polowanie z psami na swoim terenie. Kolejny raz czekać będziemy na wynik pasji dzikarskiej Opusa i tropowca Hańczy. Jestem ogromnie ciekawa ( z dreszczykiem ;>) ) co z tego wyjdzie, bo sunka ma tzw "podpalania olsztyńskie" ( umowna nazwa wśród gończarzy - rozległych podpalań). mam nadzieję, że co by nie było - to w polowaczce się sprawdzą. To już rok od ostatnich szczeniąt Opusa, dlatego z przyjemnym mrowieniem czekam ten miesiąc, potem drugi- co się urodzi. A jak się już pojawią z końcem maja, to pewnie tak jak Opus czy Hańcza będą mieć planowane życie w lesie, na polowaczce czy konkursach. Czy podobnie jak miot "Ś" wszystkie trafią do myśliwych ?? - nie wiem, choć przyznaję chciałabym. Ot... taki mój zamysł, by gończaki polowały. Powiem wam. Już zaczyna mnie męczyć zdanie: "Jak ten czas powoli leci" ================================= C Z E K A M Y !!!!!!!!!!!!!!

Autor: Cyfra  godzina: 10:04
musia Pewnie,że możesz się podzielić. Sęk w tym,że ty pod przykrywką tego "dzielenia się" reklamujesz "towar".Ja wiem,że ty byś chciała bo osiem tysiaków/albo i więcej/ drogą nie chodzi.Dziwię się tylko ,że admin ci na to pozwala.To jest przecież ogłoszenie,a ty ni grosza za nie nie zapłaciłaś. Czekaj dalej!

Autor: musia  godzina: 10:27
Jak zawsze , koniecznie musisz zabrać radość z tego wydarzenia. Ogłoszenie zawsze i w każdej chwili może się pojawić. Ale daj mi się cieszyć tym co mnie pasjonuje. Moim planem by rosło nowe pokolenie gonczaków, które trafi do myśliwych, że w Polsce i za granicą będą wiedzieć , iż GP dobry jest w lesie. Gdyby mi tak bardzo zależało na tych tysiącach, to mój pies miałby więcej miotów niż ma. A odmawiałam krycia... bo rodówd nie ten, bo bez papierow, bo chciałam by sunka była polująca. I wiele innych przyczyn. Dzial psów myśliwskich to też miejsce by dzielić się zwykłą radością, zwykłym oczekiwaniem, dorastaniem szczeniąt. Widocznie ty nie masz takich potrzeb. Ja tak.

Autor: Cyfra  godzina: 10:35
musia Przepraszam .Wiem,że jesteś wielką pasjonatką tej rasy.Chciałem ci tylko podnieść rano ciśnienie , żebyś kawy nie musiała pić.Nie denerwuj się.Potraktuj to jako żart być może nie najwyższych lotów. Pozdro.

Autor: kabar  godzina: 10:41
Ad. Cyfra Chyba się starzejesz bo miękniesz strasznie !

Autor: Cyfra  godzina: 10:48
kabar Trudno być głazem przez całe życie.Nawet żelazny Mike Tyson był w primie tylko parę lat.

Autor: musia  godzina: 10:57
Ogłoszenie pojawi się. Tak gwoli formalności. Jak szybko zależy od admina. A tutaj pozostanie temat radosnego oczekiwania.

Autor: kabar  godzina: 11:01
ad. musia Wiemy już kiedy i gdzie ,powiedz jeszcze po ile ?

Autor: musia  godzina: 11:13
A tego to nie wiem ... niech się wpier urodzą.

Autor: Cyfra  godzina: 11:20
8 pak tak tylko palnąłem .Pewnie będą droższe.I po co to świnie hodować?????

Autor: Janusz2  godzina: 13:32
Dla kiełbasy !!!, bo z takiej innej hodowli, to tylko można ewentualnie uzyskać "wieprzowinę w pięciu smakach" ;))

Autor: Bobo bobo  godzina: 22:37
"Facet z pasją, myśliwy ".... watpie bo to chyba poczatkujacy "biznesmeno" skoro kryje takim reklamowym dziadem jak twoj .!? chyba te cuda nie zabukowane jeszcze...skoro az tak cie pili i tu smarujesz tym swoim malym geszafcikiem . Ja zglaszam ten temat do skasowania i zobaczymy , bo takie same tepe spie reklamowki byly zawsze dosc szybko usuwane!!!!!!!