Poniedziałek
02.05.2011
nr 122 (2101 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Czy wybiera sie ktoś z Państwa na Międzynarodową Wystawę psów do Łodzi ?

Autor: Barwin  godzina: 08:45
maks67 ty to tak odrazu o "koniu". Może najpierw kawiarnia , kwiatki.

Autor: maks67  godzina: 09:16
Lajki2 jak przyjedziesz na złajkowisko to może będzie okazja pogadać też o koniach? Ad. Barwin. Widzę, nudy też Ciebie dopadły, skoro przed komp. zamiast w lesie . Pozdrawiam!

Autor: canislupus4  godzina: 09:38
Ewelinko-a czy można zapytać gdzie zdobywałaś szlify w zawodzie technik hodowca koni? Piotrek-nudy jak jasna ch.... co niektórzy w robocie... :(

Autor: lajki2  godzina: 11:52
canislupus4 jeśli chodzi o szkołe to Wolbórz , a tak to kręciłam sie po róznych stajniach i tak nabierałam doświadczenia w pracy z końmi ( 4kopytne mam na mysli bo tu co niektórzy z tematu zbaczaja :D )

Autor: canislupus4  godzina: 11:54
lajki2-dzięki,ja cały czas o tych "4kopytnych"... ;)

Autor: Bobo bobo  godzina: 12:55
"Będziemy w sobotę z Karelami jakby co to zapraszam na kawę :D" myslalem ze zamiast kawy bedzie co innego lane...szkoda!

Autor: maks67  godzina: 15:29
Jak z młodziakami to chyba zakład treningowy w Bogusławicach? O tych innych ,,koniach" to Barwin zaczął. Ale co się dziwić, On z gończymi poluje!

Autor: lajki2  godzina: 20:04
maks67 Nie w Bogusławicach nie... w KJK ROMICO ŻYWIEC, w okolicznych stajniach koło Bełchatowa i u takiego prywaciarza w Rokitach poza tym nie ważne gdzie ważne przy kim się człowiek uczy ja miałam to szczecie ze trafiłam na wspaniała instruktorke i własciwie przy niej najwiecej sie nauczyłam zarówno jak chodzi o jazde jak i o cała reszte...:)

Autor: martynajar  godzina: 20:24
Do Bobo Bobo :D .....może być i WODA MINERALNA :D ... COCA COLA...:D itp i wiele innych to zależy od pijących :D

Autor: Barwin  godzina: 20:46
maks67 , ale kilka koni u mnie w stajni stoi. A tak na marginesie - cały czas mnie kusi żeby przyjechać na "wasze" złajowisko.

Autor: maks67  godzina: 20:58
Mi akurat nie po drodze w tamte strony, kręce się trochę po Bieszczadach i okolice Rzeszowa. Przyjedzcie na złajkowisko to pogadamy też o koniach. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za te konie w tym temacie? Pozdrawiam!

Autor: maks67  godzina: 21:13
Barwin jaki problem widzisz, żadnego ekstra zaproszenia nie dostaniesz, ale jak znam ludzi którzy organizują tą imprezę, to wszyscy normalni psiarze, podkładacze będą mile widziani. Widzę że psy, konie i polowaczka to trochę by się na tym forum ,, nawiedzonych " znalazło? Pozdrawiam!

Autor: lajki2  godzina: 21:18
maks67 aj tam zaraz nawiedzonych... jeśli chodzi zwierzęta to czy tego chcemy czy nie w pracy z nimi jest trochę magii .... :)