Poniedziałek
13.06.2011
nr 164 (2143 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Gotuję dla psa

Autor: calny  godzina: 10:48
Moja dieta : korpusy drobiowe mielone + zboże ekstrudowne(kukurydza, pszenica) +zielonka mielona przez maszynke do mięsa (sałata, kapusta, liscie lebiody, pokrzywy,koniczyna,lucerna, marchew) +olej rzepakowy lub słonecznikowy ok 1% + resztki ze stołu (ziemniaki, chleb, zupy,ryz, kasza, sery, mleko,jaja) żadnych słodyczy a szczególnie zawierających kakao. wszystkie kości i podroby gotowane z dziczyzny. Sucha karma to dla moich psów przysmak i nagroda. DB

Autor: calny  godzina: 10:51
Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i że właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Muszę zaznaczyć, że wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią , zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów? Powiedziałem jej, że nie - że usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył.

Autor: lajki2  godzina: 12:01
MARS "w koncu to drapieznik wiec jedza tylko mieso" Chmmm no dobra, a czemu skoro drapieżnik to dostaje gotowane a nie surowe? Jak juz tak dokładnie wnikamy w szczegóły to zaparzone mieso:)

Autor: MARS  godzina: 12:12
No dobra, dlaczego zaparzone a nie surowe?

Autor: ALF  godzina: 13:58
surowe mieso najlepsze, czasami można dodać karmę gotową, albo jak się wyjeżdża, bo jest wygodniej. Tylko mieso mięsu nierówne - trzeba też wiedzieć skąd sie kupuje, bo teraz też wszędzie chemie i sztuczne cuda pakują.