Niedziela
02.10.2011
nr 275 (2254 )
ISSN 1734-6827

Psy myśliwskieTemat: Konkurs dzikarzy dla szpiców

Autor: ukrainiec  godzina: 09:43
jany A czemu pseudo łajki? :-) Niczego i nikomu nie musimy udowadniać. Lubimy te psy takimi jakimi oni są! Mimo prób poniżenia właścicieli łajek widać u was respekt przed tymi psami i mimo że nigdzie nie mówimy o wyższości ich nad innymi rasami, to i tak ciągłe próbujecie udowadniać że łajka nie jest najlepsza ... :-) Czyżby coś było na rzeczy?...:-) Skąd te kompleksy?.. :-)

Autor: gawrona  godzina: 10:02
Olku ale moja Ukrainka nie lubi oglądać Misi na łańcuchu, nie rajcuje ją to zna inne podniety bardziej subtelne.A tak na koniec to przepraszam że w ogóle dałem się sprowokować tymi waszymi wypowiedziami macie swój świat i dobrze.

Autor: ukrainiec  godzina: 10:22
Krzysiu Życzę ci i twoim psom wszystkiego najlepszego. Pozdrowienia dla małżonki. P.S. Może kiedyś spotkamy się na polowaniu, pooglądamy psy i podyskutujemy o ich prace.

Autor: maks67  godzina: 10:46
Aleksander szkoda czasu, mam nadzieję, że Marcin ( Kocisko) założy nowy temat pt. Łajki w sezonie 2011-2012 i będziemy mogli spokojnie pisać o polowaniach z łajkami, gdzie tylko uczestnicy polowań będą sędziami, a prawdziwe polowanie pokaże co łajki potrafią. Kto będzie miał ochotę to poczyta, prawdziwi psiarze szczerze pogratulują, wszelkie spostrzeżenia od praktyków też są mile widziane, człowiek całe życie się uczy ! To że łajki nie dadzą się wrzucić do jednego ,, worka " z innymi rasami, to nic złego. Wszyscy właściciele poszczególnych ras powinni dążyć do tego aby w swojej rasie dostrzegać cechy, dzięki którym zdecydowali się na tą właśnie rasę a nie inną ! Pozdrawiam !