Piątek
07.06.2013
nr 158 (2868 )
ISSN 1734-6827

Przepisy kulinarne



Temat: Nalewka z rabarbaru ?

Autor: sylwester  godzina: 14:40
Nalewka gotowa ,wprawdzie stoi dopiero 3 tygodnie, ale zapowiada się całkiem całkiem. Smaczek łagody ,orzeżwiający . Myślę że szczególnie Paniom będzie smakować .