|
|
Piątek
07.06.2013nr 158 (2868 ) ISSN 1734-6827 Przepisy kulinarne Temat: Nalewka z rabarbaru ? Autor: sylwester godzina: 14:40 Nalewka gotowa ,wprawdzie stoi dopiero 3 tygodnie, ale zapowiada się całkiem całkiem. Smaczek łagody ,orzeżwiający . Myślę że szczególnie Paniom będzie smakować . |