Środa
06.03.2013
nr 065 (2775 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: zakaz polowania - petycja

Autor: jaźwiec1965  godzina: 09:05
Wszedłem na stronę "petycje.pl", wpisałem się na NIE i wiecie co, Koledzy? Skandal! Bijecie pianę na forum o wszystko: że ZG do kitu bo nie dba o nasz wizerunek, że ekolodzy włażą nam na głowę i nikt nas nie broni, że minister ulega wpływom eko-oszołomów, a jednocześnie sami nic nie robicie. Proszę porównać ilość wpisów na TAK z tymi na NIE! Jest nas ponad 100000 i co - 700 sprzeciwów?! Dopóki nie zaczniemy dbać o nasz własny interes nikt i nic nam nie pomoże - ani zmiany w organizacji, ani w prawie. Dyskutujcie dalej. DB

Autor: Hubbert  godzina: 09:36
jaźwiec1965 masz 100% racji nikt nam nie pomoze jezeli nie zrobimy tego sami wklejajac na forum petycję w której mogą wypowiedzieć się dwie strony , byłem pewny że ilością glosow "przeciw petycji" conajmiej dorównamy drugiej stronie, a tu jak widać porażka.

Autor: jani  godzina: 09:51
Kol. jaźwiec1965 i Hubbert: mielenie wody na HPC przynosi splendor, popularność i rozgłos, można chodzić w chwale; głosowanie i protest przeciw petycji są anonimowe, co z nich za pożytek! Zresztą już wymieniliśmy opinie na ten temat! Pozdrawiam!

Autor: Mark - 2  godzina: 10:41
Ja też podpisałem na nie, i jakoś żadnego splendoru nie czuję. Mimo iż praktycznie nie poluję już na pióro - to przecież nie mógłbym jako myśliwy, nie zabrać głosu w tej uważam bardzo ważnej sprawie. Bo tu nie chodzi tylko o to - czy będzie można polować lub nie. Takie lub inne "akcje", mogą zadecydować o przyszłości zwierzyny drobnej w kraju i nie tylko "łowieckiej". I to każdy z nas powinien mieć na uwadze w pierwszym rzędzie. DB.

Autor: jani  godzina: 13:49
Kol. Mark - 2, żałuję, że nie wyczułeś żartu! Przeczytaj mój wpis z 03-03-13 z godz. 12:57. Może pomyślisz inaczej! Darz bór!

Autor: Mark - 2  godzina: 15:38
Szanowny jani. Może i fakt nie wyczułem tej odrobiny żartu, za co Cię serdecznie przepraszam. Tylko, zauważ co tutaj się ostatnio dzieje - każdy "odważny" zza klawiatury, ale gdy przyjdzie co do czego. to "ogon pod siebie". Ale w "jeździe" jednych na drugich - to chyba na tym forum, odchodzi "mistrzostwo świata". I to praktycznie w każdym temacie, jeżeli tak ma wyglądać przyszłość łowiectwa, to ja dziękuję. A szczytem obłudy jest nazywanie się przy okazji "Kolegami" - Powiedz mi jacy to "Koledzy", jak jeden drugiego by w łyżce wody utopił ?. DB.

Autor: ULMUS  godzina: 20:06
najgorsze że z tych 1000 tysięcy połowa nie wie że jest internet

Autor: jani  godzina: 20:31
Witaj ULMUS, pozdrowienia! Ale jedno zero to Ci się "fuksło"! Hehe! Czemu nic nie piszesz?

Autor: jani  godzina: 20:32
A z tym zgadzam się w zupełności, całkowicie i jak to jeszcze inaczej można określić. Mało, że na forum wychodzi słoma z butów i brak manier, ale jeszcze zdarzają się obraźliwe maile na prywatne adresy. Niesamowite, że równocześnie sami pozostają anonimowi. Pozdrawiam i może kiedyś do zobaczenia! Na pewno będę w tym roku w Gniewie lub Kwidzynie. Darz bór!

Autor: Mark - 2  godzina: 20:42
jani No to trochę jeszcze daleko ode mnie - ale jakbyś był kiedyś na "początku" Polski, to zapraszam, zawsze jakaś kawka się znajdzie. DB.